Odpor Jablonce zlomil opomíjený Van Buren. Slavia vyhrála 5:1 a vlétla do čela ligy

Fotbalisté Slavie v 17. kole Fortuna:Ligy porazili Jablonec 5:1. O třech bodech, které je posunuly do čela tabulky, rozhodli ve 2. poločase.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Jan 29

Nov 21

Slavia si zastřílela, bezmocnému Jablonci nadělila pět gólů

Pražané v nejvyšší soutěži podruhé za sebou deklasovali soupeře 5:0, v posledních čtyřech kolech vyhráli a zvýšili náskok v čele tabulky na tři body.

Nov 4

Slavia - Haifa 1:0. Odplata se povedla. Vítězství Slavie vystřelil Kuchta

Sledujte on-line přenos z utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Maccabi Haifa.

Oct 31

Slavia - Plzeň 2:0. Krmenčík po hádce s Beauguelem přidal druhý gól Slavie

Utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň jsme sledovali on-line.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

Feb 18

Slavia - Leicester 0:0. V prvním duelu vládly obrany. Do Anglie se pojede bez gólů

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola play off Evropské ligy mezi Slavií Praha a Leicesterem.

Jan 31

Slavia - Jablonec 3:0. Pražané opanovali šlágr kola, náskok v čele narostl na 12 bodů

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Jabloncem.

Sep 26

Slavia - Slovácko 3:0. Sešívaní objevili nečekaného střelce a jsou zpět na čele ligy