Muchová řádí v Kalifornii, hvězdná šampionka nestačila. Siniaková dohrála

Markéta Vondroušová a Karolína Muchová jsou ve třetím kole elitního turnaje v Indian Wells.

Feb 16

Zranění dál drtí české tenistky. V Dubaji nebude startovat Krejčíková ani Muchová

Barbora Krejčíková kvůli zranění zad nebude startovat ani na turnaji v Dubaji, kde loni získala titul.

Sep 6

Karolíno, děláš si legraci? Muchová oslnila Ameriku, píše se o české poezii v pohybu

Karolína Muchová září na US Open. Nadšení Američané mluví o "jiné dimenzi tenisu" nebo o "české poezii v pohybu".

Jul 8

Kvitová - Stevanovičová 2:0. Česká tenistka je v osmifinále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Petrou Kvitovou a Natalijí Stevanovičovou ze Srbska.

Jun 24

Česká senzace. Kvitová si zahraje o titul v Berlíně, Krejčíková v Birminghamu

Neuspěla Markéta Vondroušová, nevyužila v první sadě čtyři setboly a podlehla v Berlíně Marii Sakkariové 6:7, 1:6.

Mar 15

Kvitová zvládla úchvatný thriller se světovou trojkou, Muchová vyhrála české derby

Petra Kvitová odvrátila v Indian Wells čtyři mečboly Jessiky Pegulaové, Karolína Muchová přehrála ve třech setech Markétu Vondroušovou.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Sep 26

České pondělí v Tallinnu. Uspěly Krejčíková, Muchová i Nosková

České tenistky Barbora Krejčíková, Karolína Muchová a Linda Nosková vstoupily úspěšně do turnaje v Tallinnu.

Jul 2

Krejčíková i Kvitová na Wimbledonu končí před osmifinále

Barbora Krejčíková uhrála proti Alje Tomljanovicové set, Kvitová prohrála s Badosaovou po dramatickém průběhu 5:7, 6:7.

Jun 28

Krejčíková se konečně dočkala výhry, Kvitová otočila těžký duel. Muchová končí

Barbora Krejčíková porazila v prvním kole Wimbledonu Marynu Zanevskou 7:6, 6:3 a poprvé od února zvítězila.

Jun 14

Na trávě se Češkám nedaří, v prvním kole prohrály Kvitová i Muchová

Tenistka Petra Kvitová nezačala travnatou část sezony úspěšně, na turnaji v Birminghamu prohrála v 1. kole s Beatriz Haddadovou Maiovou 6:7, 2:6.