Česko - Polsko 3:1. Parádní začátek klíčem k úspěchu, Češi načali kvalifikaci výhrou

Sledovali jste on-line přenos z prvního skupinového utkání kvalifikace na fotbalové ME 2024 mezi Českem a Polskem.

More from aktualne.cz

Jan 21

Lingr hrdinou Feyenoordu. Český fotbalista rozhodl gólem o výhře nad Arnhemem

Lingr nastoupil na hřiště čtyři minuty po domácím vyrovnávacím gólu. A už za další tři minuty český reprezentant rozhodl díky důrazu v malém vápně, kde si našel propadlý Stengsův centr.

Sep 10

Albánie zdolala Polsko a je v čele "české" kvalifikační skupiny o fotbalové Euro

Fotbalisté Albánie v kvalifikaci o mistrovství Evropy porazili doma 2:0 Polsko a posunuli na první místo skupiny E o dva body před českou reprezentaci

Jun 28

Česko vedení Evropy zvládne. Donutí nás to i přehodnotit české unijní hokynaření

Unijní předsednictví by mělo skončit nejen úspěchem české diplomacie. Mělo by také už posunout domácí diskusi o naší roli v Evropské unii.