Lehečka začal v Miami precizně. Zažil "kiks roku", v Americe mu neprodali pivo

Během dvou týdnů grandslamový čtvrtfinalista Jiří Lehečka ukořistil své premiérové výhry na velkých turnajích v Indian Wells a Miami.

Mar 12

Lehečka přehrál Tsitsipase a čeká ho první čtvrtfinále na turnajích Masters

Český tenista Jiří Lehečka v Indian Wells porazil 6:2, 6:4 Stefanose Tsitsipase z Řecka a postoupil do prvního čtvrtfinále na turnajích série Masters.

Mar 9

Vondroušová dominovala, v Indian Wells postoupili i Lehečka a Nosková

Tenistka Markéta Vondroušová postoupila v Indian Wells hladce do 3. kola. Nasazená sedmička deklasovala Američanku Bernardu Peraovou 6:0, 6:2.

Aug 25

Lehečka si poprvé v kariéře zahraje o titul. Zdolal Australana, pak mu Korda vzdal

Aktuálně nejlepší český tenista postoupil na turnaji ve Winston-Salemu poprvé na okruhu ATP do finále.

Jun 14

Lehečka vypadl na turnaji ve Stuttgartu v druhém kole s Tiafoem

Ve 2. kole Lehečka prohrál 6:7, 4:6 s třetím nasazeným Francesem Tiafoem z USA.

Apr 20

Lehečka je v Banja Luce ve čtvrtfinále, Albotovi uštědřil "kanára"

Jiří Lehečka postoupil do čtvrtfinále tenisového turnaje v Banja Luce po jasné výhře nad Radu Albotem z Moldavska 6:0, 6:2.

Apr 19

Krejčíková opět nestačila na Sabalenkovou, Lehečka je ve druhém kole

Barbora Krejčíková potřetí za sebou nestačila na světovou dvojku Arynu Sabalenkovou.

Apr 19

Lehečka je v Banja Luce po výhře nad Monfilsem ve druhém kole

Tenista Jiří Lehečka vstoupil do antukového turnaje v Banja Luce výhrou 6:4, 6:3 nad Francouzem Gaëlem Monfilsem.

Mar 27

Vondroušová selhala v koncovkách, v Miami nepostoupil ani Lehečka

Markéta Vondroušová nestačila na Soranu Cirsteaovou, Rumunka vyřadila už druhou Češku v řadě.

Mar 25

Lehečka potvrdil fazónu a v Miami si vyšlápl i na nasazeného Musettiho

Český tenista Jiří Lehečka v Miami porazil dvakrát 6:4 turnajovou osmnáctku Lorenza Musettiho z Itálie a poprvé na Masters prošel do třetího kola.

Mar 23

Lehečka při debutu v Miami porazil v prvním kole Coriu

Nejlepší český tenista Jiří Lehečka při svém prvním startu na turnaji série Masters v Miami porazil v úvodním kole 6:3, 6:4 Argentince Federica Coriu.