Sparta měla neuvěřitelné štěstí, říká Fukal o derby. Za Slavii nehráli žádní nazdárci

Podle bývalého reprezentanta nebyl ani jeden gól Letenských vypracovaný, pomohla jim ale úspěšná vlna i vůle a bojovnost.

More from Aktuálně.cz / Sport

Mar 14

Sparta i Slavia zaplatí za derby statisíce, Krejčí si nezahraje jen jedno utkání

Fotbalová Sparta dostala za výtržnosti fanoušků v ligovém a pohárovém derby pokutu v součtu 170 tisíc korun.

Feb 28

Slavia - Sparta 2:3. Letenští jsou v semifinále, v Edenu otočili dlouhý zápas

Sledovali jste on-line přenos ze čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu mezi Slavií a Spartou Praha.

Nov 4

Sparta - Bohemians 2:0. Letenští porazili v malém derby "Klokany"

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Bohemians 1905.

Nov 1

Bohemians - Sparta 1:2. Letenští ve druhé půli otočili derby a prošli do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu mezi Bohemians 1905 a Spartou Praha.

Jan 28

Olomouc - Sparta 1:1. Letenští po pauze odjíždí z Hané s bodem za remízu

Sledovali jste on-line přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Sigmou Olomouc a Spartou Praha.

Jan 19

Sparta - Jablonec 3:0. Letenští po skvělé druhé půli berou tři body a stahují rivaly

Sledovali jste on-line přenos z utkání 20. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Jabloncem.

Jan 13

Sparta - Plzeň 2:2. Letenští předvedli zmrtvýchvstání a zachránili v závěru bod

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 21. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Plzní.

Nov 9

Jablonec - Sparta 2:2. Letenští ztratili dvoubrankové vedení a berou jen bod

Sledujeme online přenos z utkání 16. kola Fortuna:ligy mezi Jabloncem a Spartou Praha.

Sep 22

Živě: Sparta - Slavia 0:3. Derby opět pro sešívané! Letenští na Koláře nevyzráli