Sparta - Plzeň 2:1. Šlágr kola rozhodla Krejčího penalta ze čtrnácté nastavené minuty

Sledovali jste on-line přenos z utkání 29. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Viktorií Plzeň.

Mar 10

Plzeň - Sparta 4:0. Letenské srazil dvěma góly Chorý, Krejčí viděl červenou

Sledovali jste on-line přenos z utkání 24. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha.

Apr 26

Apr 8

Plzeň - Sparta 3:0. Viktoria jednoznačně ovládla šlágr a míří za titulem

Sledovali jsme on-line přenos z utkání třetího kola skupiny o titul ve Fortuna:Lize mezi Plzní a Spartou.

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.

Sep 19

Sparta ve šlágru kola jen remizovala s Jabloncem a na Plzeň ztrácí čtyři body

Fotbalisté Sparty remizovali v 8. kole první ligy doma s Jabloncem 1:1.

Sep 29

Živě: Plzeň - Sparta 1:0. Šlágr rozhodla minela Lischky, Viktoria Slavii na dostřel

Sledujeme online přenos z utkání 11. kola fotbalové Fortuna:ligy mezi Plzní a Spartou Praha.

Mar 9

Sparta ovládla šlágr, Slavia zvýšila náskok. Projděte si program Fortuna:Ligy

Podívejte se v přehledné grafice na program, výsledky i tabulku fotbalové Fortuna ligy.

Sep 17

Živě: Baník - Sparta 0:1, šlágr kola rozhodl v druhé půli Tetteh

Sledujte online přenos z utkání 8. kola Fortuna: ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

Feb 18

Živě: Olomouc - Plzeň 0:0. Šlágr kola branku nepřinesl, neporazitelnost Viktorie pokračuje

Sledujte online reportáž z utkání sedmnáctého kola fotbalové HET ligy mezi Olomoucí a Plzní.

Dec 2

Fotbalový šlágr rozhodl Coufal, Liberec díky gólu svého kapitána zdolal Olomouc 1:0

Fotbalisté Liberce vyhráli ve šlágru 16. kola fotbalové ligy nad Olomoucí 1:0. Hanáci tak nevyužili možnost dostat se znovu před druhou Slavii.

Oct 15

Živě: Sparta - Plzeň 0:1. Plzeň ovládla vypjatý šlágr kola na Letné, hlavou rozhodl v 1. půli Kolář