Bičík: Derby vyhrál chytřejší, ne lepší. Sparta už nedopustí, aby ji Slavia předběhla

Bývalý ligový brankář v komentáři pro Aktuálně.cz vysvětluje, proč Letenští vyhráli klíčový zápas, a myslí si, že o titulu už je rozhodnuto.

Mar 10

Plzeň - Sparta 4:0. Letenské srazil dvěma góly Chorý, Krejčí viděl červenou

Sledovali jste on-line přenos z utkání 24. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha.

Mar 3

Preciadův úlet oslabil Spartu. Slavia přesilovku nevyužila a derby skončilo 0:0

Fotbalisté Sparty remizovali v ligovém derby doma se Slavií 0:0 a dál před ní vedou tabulku o čtyři body. Letenští v závěru dohrávali v deseti.

Mar 3

Sparta - Slavia 0:0. Domácí dohrávali bez Preciada, derby bez šancí skončilo remízou

Sledovali jste on-line přenos z utkání 23. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Slavií Praha.

Nov 4

Sparta - Bohemians 2:0. Letenští porazili v malém derby "Klokany"

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Bohemians 1905.

May 7

Olomouc - Sparta 0:1. Letenští půjdou do derby z první pozice, na Hané rozhodl Minčev

Sledovali jste on-line přenos z prvního kola skupiny o titul v rámci Fortuna:Ligy mezi Sigmou Olomouc a Spartou Praha.

Nov 9

Sparta - Slovácko 4:0. Letenští v dohrávce rozstříleli Slovácko čtyřmi góly

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Slováckem.

Oct 23

Sešívané derby. Slavia deklasovala Spartu čtyřmi góly, zápas rozhodla už v první půli

Slavia smetla Spartu 4:0, utkání zlomila drtivým náporem v prvním dějství. Výsledek odpovídá nejvyšší výhře v pražském derby v samostatné historii.

Apr 11

Slavia - Sparta 2:0. Domácí udeřili v závěru poločasů a po derby se přiblížili titulu