Kanaďané jsou mistry světa, Kubalík nejlepším střelcem. Projděte si statistiky MS

Podívejte se na výsledky a statistiky hokejového šampionátu 2023.

More from Aktuálně.cz

Apr 25

Kanada tasí na MS novou superzbraň. Po Bedardovi vyzve mladé Čechy jeho příbuzný

Česká osmnáctka narazí na nadcházejícím mistrovství světa na supertalentovaného Kanaďana Gavina McKennu.

May 6

Kanada nominovala na MS. Soupeře Čechů potáhne hvězda Calgary

Ve dvacetičlenné úvodní nominaci hokejistů Kanady na mistrovství světa v Rize a Tampere jsou i vítězové Stanleyova poháru.

Jun 28

Stříbrný double. Hokejbalu vládne Kanada, ve finále MS přehrála české muže i ženy

Čeští hokejbalisté i hokejbalistky se vrací z MS v Kanadě se stříbrem. Domácí muži usedli zpět na trůn po 15 letech, Češi získali dvanáctou medaili.

May 16

Kanada dokonala obrat, v semifinále jsou i Češi. Projděte si výsledky a program MS

Podívejte se na program hokejového mistrovství světa, které letos hostí Finsko.

May 3

Dědek o vedení českého hokeje: Je to chobotnice, hokejová mafie

Majitel extraligových Pardubic Petr Dědek připustil, že na některé členy výkonného výboru zvažuje podání trestního oznámení.

Mar 28

Jsme fotbalová země, hlásí Kanada. Před lety schytala výprask od Čechů, teď je na MS

Kanadští fotbalisté postoupili po 36 letech na mistrovství světa. Má se kanadský hokej bát o výsadní postavení v zemi?

May 3

Na MS Čechy posílí trio z Detroitu i kanonýr Kubalík, Hertl a Zacha se omluvili

Start na hokejovém MS předběžně potvrdilo osm hráčů z NHL. Obránci Hronek, Hájek a Šimek a útočníci Kubalík, Kämpf, Vrána, Zadina a Chytil.

May 25

Kanada je velké, ale stravitelné sousto, vědí Češi. Splněno nemají, chtějí do finále

Nátlakový hokej a vyrovnaná hra všech čtyř formací. Češi chtějí po pěti nezdarech znovu do finále, proti Kanadě očekávají nelítostnou bitvu.

May 23

Nervózní Češi udolali Německo až ve třetí třetině, o finále si zahrají s Kanadou

Česká reprezentace porazila ve čtvrtfinále na mistrovství světa Německo 5:1 a zahraje si o finále s Kanadou.

Jan 3

Junioři na senzaci nedosáhli. Češi prohráli ve čtvrtfinále MS s USA, končí i Kanada

V semifinále světového šampionátu chybí čeští junioři potřinácté za posledních 14 let. Na medaili čekají od roku 2005.