Verstappen vyhrál v Monaku před Alonsem a Oconem

Podrobná on-line reportáž ze 6. závodu mistrovství světa formule 1 v Monte Carlu.

More from Aktuálně.cz / Sport

Mar 1

První kvalifikace formule 1 dopadla podle očekávání. Vyhrál ji Verstappen

Obhájce titulu Max Verstappen vyhrál první letošní kvalifikaci závodu formule 1 a do zítřejší Velké ceny Bahrajnu odstartuje z prvního místa.

Jun 8

Verstappen vyhrál pátý závod formule 1 po sobě, uspěl i v Rakousku

Podrobná on-line reportáž z 9. závodu mistrovství světa formule 1 na Red Bull Ringu.

May 28

Mar 5

Verstappen ovládl závod v Sáchiru. Vyhrál před Pérezem a Alonsem

Podrobná on-line reportáž ze 1. závodu mistrovství světa formule 1 v Sáchiru.

Oct 30

Verstappen vytvořil další rekord formule 1, vyhrál čtrnáctou Grand Prix v sezoně

Max Verstappen v Red Bullu suverénně ovládl nedělní Velkou cenu Mexika F1 a v letošní sezoně si připsal rekordní čtrnáctý triumf.

Mar 27

Verstappen vyhrál závod formule 1 v Džiddě

Podrobná on-line reportáž z 2. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě.

Dec 11

Verstappen vyhrál kvalifikaci na klíčový závod sezony F1, Hamilton byl druhý

Max Verstappen v Red Bullu odstartuje do VC Abú Zabí z první pozice. Vytvořil si tak lepší pozici do souboje o korunu letošního šampiona F1.

Nov 20

Hamilton vyhrál kvalifikaci na vůbec první závod F1 v Kataru

Kvalifikaci na historicky první Velkou cenu Kataru formule 1 v sobotu na okruhu Losail ovládl Lewis Hamilton v Mercedesu.

May 23

Monako nenudilo. Verstappen ovládl závod, který ovlivnily technické trable rivalů

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál nedělní Velkou cenu Monaka formule 1 a poprvé v kariéře se dostal do čela světového šampionátu.

Aug 16

Hamilton v Barceloně kontroloval závod. Vyhrál před Verstappenem

Podrobná on-line reportáž ze šestého závodu mistrovství světa formule 1 ve španělské Barceloně.