Verstappen dohnal v počtu vítězství Sennu. Na označení legenda si musí ještě počkat

Ayrton Senna a Max Verstappen mají na svém kontě 41 vyhraných Grand Prix formule 1. V čem je jejich kariéra podobná a v čem se liší?

Jul 7

Britští fanoušci šílí. Hamilton vyhrál svoji devátou domácí Velkou cenu

Lewis Hamilton se ve Velké ceně Británie dočkal prvního triumfu od závěru sezony 2021.

Jun 23

Verstappen ustál drtivý Norrisův tlak, vyhrál sedmou Velkou cenu v sezoně

Max Verstappen udržel vedení až do cíle Velké ceny Španělska před dotírajícím Landem Norrisem v McLarenu. Pilot Red Bullu vyhrál letos sedmý závod.

May 4

Verstappen vyhrál druhý letošní sprint. V Miami ovládl i kvalifikaci na Velkou cenu

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál dnešní sprint v rámci Velké ceny Miami formule 1 a poté i kvalifikaci na nedělní Grand Prix.

Apr 28

Velkou cenu Španělska vyhrál lídr seriálu Verstappen

Podrobná on-line reportáž ze 7. závodu mistrovství světa formule 1 v Barceloně.

Jul 24

Leclerc poslal formuli do bariér. Velkou cenu Francie tak vyhrál Verstappen

Po pole position v kvalifikaci přišel kolaps v závodě a Charles Leclerc Velkou cenu Francie nedokončil.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Jun 20

Stáj Red Bull přechytračila svého soka z Mercedesu. Velkou cenu Francie vyhrál Verstappen

Max Verstappen v Red Bulu vyhrál dramatickou Velkou cenu Francie formule 1. V neděli byla v Le Castellet v hlavní roli strategie zastávek v boxech.