Verstappen vyhrál před Pérezem, třetí v Belgii skončil Leclerc

Podrobná on-line reportáž z 11. závodu mistrovství světa formule 1 ve Spa-Francorchamps.

Mar 7

Verstappen ovládl Suzuku před Pérezem a Sainzem

Podrobná on-line reportáž z 4. závodu mistrovství světa formule 1 v Suzuce.

Mar 1

První kvalifikace formule 1 dopadla podle očekávání. Vyhrál ji Verstappen

Obhájce titulu Max Verstappen vyhrál první letošní kvalifikaci závodu formule 1 a do zítřejší Velké ceny Bahrajnu odstartuje z prvního místa.

Nov 15

Svět formule 1 děsí zima v poušti. Bude to nejchladnější závod za 45 let

Zima, jakou formule 1 nepamatuje od roku 1978, bude před sobotním nočním závodem v ulicích Las Vegas pro piloty a inženýry týmů F1 největší výzvou.

Jul 30

Jul 28

Verstappen vyhrál kvalifikaci i v Belgii, jako první ale odstartuje Leclerc

Max Verstappen vyhrál osmou kvalifikaci v této sezoně formule 1. V Belgii kvůli trestu odstartuje až šestý, pole position patří Charlesi Leclercovi

Jun 8

Verstappen vyhrál pátý závod formule 1 po sobě, uspěl i v Rakousku

Podrobná on-line reportáž z 9. závodu mistrovství světa formule 1 na Red Bull Ringu.

Jun 8

V Itálii slavil triumf Verstappen před Pérezem

Podrobná on-line reportáž z 14. závodu mistrovství světa formule 1 v Monze.

Mar 5

Verstappen ovládl závod v Sáchiru. Vyhrál před Pérezem a Alonsem

Podrobná on-line reportáž ze 1. závodu mistrovství světa formule 1 v Sáchiru.

Nov 20

Tak si Verstappen dojel pro druhý titul mistra světa. To byla sezona formule 1 2022

Podívejte se v přehledné infografice na program, okruhy a účastníky šampionátu formule 1 v sezoně 2022.

Aug 27

V kvalifikaci v Belgii byl nejrychlejší Verstappen, bude ale startovat zezadu

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie formule 1 ovlivnily tresty. Její vítěz Max Verstappen se tak postaví až na chvost startovního pole.

Apr 24

Red Bull pokořil Ferrari na jeho domácí půdě, v Imole vyhrál Verstappen před Pérezem