Plzeň si nechala odložit zápas, hraje o 71 milionů. Zápas podzimu, líčí Kopic

Jan Kopic označil čtvrteční domácí odvetu závěrečného 4. předkola Evropské konferenční ligy s Tobolem Kostanaj za zápas podzimu.

Apr 18

Fiorentina - Plzeň 2:0. Domácí favorit druhým gólem v prodloužení pojistil postup

Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Fiorentinou a Viktorií Plzeň.

Mar 7

Ženeva - Plzeň 0:0. Domácí ve druhé půli přidali, Viktorii zachránil Jedlička

Sledovali jste on-line přenos z úvodního utkání osmifinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Servette Ženeva a Viktorií Plzeň.

Aug 30

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Jul 20

HJK - Plzeň 1:2. Český mistr vstoupil do předkola Ligy mistrů vítězně. Rozhodl Kopic

Sledujte on-line přenos z utkání 2. předkola Ligy mistrů mezi HJK Helsinky a Viktorií Plzeň.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Aug 4

Fotbalisté Pardubic budou hrát domácí zápasy v Ďolíčku

Fotbalisté prvoligového nováčka Pardubic budou v následující sezoně hrát své domácí zápasy ve vršovickém Ďolíčku, kde sídlí Bohemians Praha 1905.

Jul 14

Vedle Vítkovic z druhé ligy sestoupí fotbalisté Sokolova

Fotbalisté Sokolova v závěrečném 30. kole druhé ligy prohráli 0:2 v Hradci Králové a jsou druhým sestupujícím po Vítkovicích.

Nov 12

Plzeň vkročila do osmifinále Ligy mistrů domácí prohrou s Lausanne

Hokejisté Plzně podlehli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů na svém ledě Lausanne 1:2 a do play off nevstoupili šťastně.

Dec 13

Živě: Slavia - Zenit 2:0. Pražané doplní Plzeň v jarní části Evropské ligy

Sledujte online reportáž z utkání základní skupiny Evropské ligy mezi Slavií Praha a Zenitem Petrohrad.

Mar 11

Plzeň znovu zaváhala. Slávisté otočili domácí zápas se Sigmou a pojistili si druhé místo