Hradec - Sparta 1:3. Pražané vyhráli i v oslabení, dvěma góly se blýskl Karabec

Sledovali jste on-line přenos z utkání 11. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Hradcem Králové a Spartou Praha.

Mar 5

Hokejisté Hradce Králové si pojistili čtvrtfinále, Sparta na druhé místo nedosáhla

Hokejisté hradeckého Mountfieldu si v závěrečném 52. kole sami zajistili čtvrté místo po základní části extraligy.

Feb 18

Hradec Králové - Sparta 0:2. Dva údery proti deseti, Letenští poskočili do čela ligy

Sep 30

Kometa zdolala Hradec Králové a podruhé naplno bodovala, Sparta zvládla nájezdy

Dvěma góly se na vítězství Komety podílel Luboš Horký, který je se sedmi brankami nejlepším střelcem soutěže.

Feb 27

Slavia přejela Hradec Králové 5:1 a vyšvihla se zpět do čela ligy

Obhájce titulu rozhodl v Mladé Boleslavi, kde "Votroci" hrají své domácí zápasy, už v první půli.

Nov 2

Hradec Králové vynuloval ve šlágru kola vedoucí Třinec, Sparta posedmé v řadě padla

Hokejisté Hradce Králové zvítězili ve 21. kole extraligy na ledě vedoucího Třince 2:0 a snížili ztrátu na první místo na čtyři body.