29 střel, čtyři góly. Vaněček má za sebou zpackaný zápas proti Floridě

Hokejovému brankáři Vítku Vaněčkovi pondělní zápas proti Floridě příliš nevyšel. Z 29 střel inkasoval čtyři góly a New Jersey podlehlo Panthers 3:4.

Jan 6

Vaněček 23 zákroky pomohl New Jersey k vítězství nad Chicagem

Český hokejový brankář Vítek Vaněček 23 zákroky pomohl New Jersey k výhře 4:2 nad Chicagem.

Oct 13

Čech hvězdou. Vaněček kryl 32 střel a dovedl New Jersey k výhře

Česká souhra týmu San Jose nestačila. Filip Zadina dal gól po přihrávce Tomáše Hertla, byla to ale jediná trefa Sharks, kteří podlehli Vegas 1:4.

May 6

Nečas skóroval při destrukci New Jersey, Vaněček chytal třetí třetinu

Hokejisté Caroliny zvítězili i díky gólu Martina Nečase nad New Jersey 6:1 a ve 2. kole play off NHL vedou po domácích zápasech 2:0.

Apr 25

Palát přispěl v play off NHL gólem k výhře New Jersey, Tampa totálně selhala v závěru

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers.

Mar 13

Den českých brankářů. Patera prožil vítěznou premiéru v NHL, Vaněček udržel nulu

Jiří Patera při debutu v NHL inkasoval gól od Jakuba Vrány, ale pomohl Vegas k výhře. Z vítězství se radovali také Vítek Vaněček a Karel Vejmelka.

Feb 16

Minely českých brankářů v NHL: góly dostali z nulového úhlu i po nepodařeném výletu

Lukáš Dostál z Anaheimu dostal sedm gólů od Buffala, Petr Mrázek inkasoval pětkrát při prohře Chicaga s Torontem.

Feb 7

Skvělý český večer v NHL: Palát a Chytil sázeli góly, zářili i brankáři

Ondřej Palát a Filip Chytil se v pondělním programu NHL blýskli dvěma góly. Jak Palátovo New Jersey, tak NY Rangers vyhráli 5:4 v prodloužení.