Bohemians - Sparta 1:2. Letenští ve druhé půli otočili derby a prošli do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu mezi Bohemians 1905 a Spartou Praha.

Dec 8

Třaskavé čtvrtfinále. Slavia v domácím poháru přivítá v derby Spartu

Obhájci trofeje fotbalisté Slavie v jarním čtvrtfinále domácího poháru přivítají v pražském derby Spartu, s níž se utkali ve finále minulého ročníku.

Nov 4

Tápající Spartu znovu vysvobodila v derby až penalta, Bohemians pak porazila 2:0

V klíčovém okamžiku duelu se zřítil Kuchta po postrčení od Hybše na trávník a sudí Radina po chvíli váhání nařídil k nelibosti "Klokanů" penaltu.

Nov 4

Sparta - Bohemians 2:0. Letenští porazili v malém derby "Klokany"

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Bohemians 1905.

Nov 1

Apr 3

Sparta - Slavia 0:2. Sešívaní ovládli derby ve finále a jsou držiteli MOL Cupu

Sledovali jste on-line přenos z finálového utkání MOL Cupu mezi Spartou a Slavií.

Mar 10

Derby "S" případně až ve finále. Slavii ale zkusí zastavit Bohemians, Spartu Jihočeši

Pokud Slavia i Sparta splní roli favorita, utkají se pražská "S" v závěrečném duelu o trofej teprve podruhé od rozdělení federace.

Dec 28

Sparta exceluje. Na Spengler Cupu zničila devíti góly domácí Davos

Hokejisté Sparty zvládli úspěšně i své druhé vystoupení na tradičním Spenglerově poháru v Davosu, když deklasovali domácí tým 9:2.

Sep 23

Slavia vstoupí do MOL Cupu na Julisce, Sparta začne v Domažlicích

Fotbalisté Slavie vstoupí do domácího poháru pražským derby na Dukle. Plzeň se ve třetím kole představí v Hlučíně, Sparta v Domažlicích.

Jan 6

Šlágr už ve čtvrtfinále. Sparta vyzve Slavii v třaskavém utkání domácího poháru

V dalších zápasech nastoupí Olomouc proti Slovácku, Jablonec proti Mladé Boleslavi a ligový nováček Hradec Králové proti Bohemians 1905.

Dec 12

Sparta - Bohemians 5:1. Domácí díky hattricku Pulkraba deklasovali v derby Klokany