Hradec Králové - Slavia 0:2. Sešívaní pálili šance, rozhodli až v prodloužení

Sledovali jste on-line přenos z osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu mezi Hradcem Králové a Slavií Praha.

Mar 9

Hradec Králové, České Budějovice a Litvínov jsou ve čtvrtfinále play off extraligy

Hokejisté Hradce Králové si jako první zajistili postup z předkola do čtvrtfinále play off extraligy. Na ledě Vítkovic vyhráli dnešní třetí zápas 3:1.

Feb 28

Kotal kvůli zdraví skončil u fotbalistů Hradce Králové, tým převzal Horejš

Hradec Králové podruhé během sezony fotbalové ligy mění trenéra. Na pozici u dvanáctého týmu tabulky rezignoval ze zdravotních důvodů Václav Kotal.

Dec 6

Jul 22

Slavia - Hradec Králové 2:0. Sešívaní v pohodě dokráčeli k úvodní výhře v sezóně

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Hradcem Králové.

Apr 3

Sparta - Slavia 0:2. Sešívaní ovládli derby ve finále a jsou držiteli MOL Cupu

Sledovali jste on-line přenos z finálového utkání MOL Cupu mezi Spartou a Slavií.

Mar 5

Hokejisté Hradce Králové si pojistili čtvrtfinále, Sparta na druhé místo nedosáhla

Hokejisté hradeckého Mountfieldu si v závěrečném 52. kole sami zajistili čtvrté místo po základní části extraligy.

Sep 23

Slavia vstoupí do MOL Cupu na Julisce, Sparta začne v Domažlicích

Fotbalisté Slavie vstoupí do domácího poháru pražským derby na Dukle. Plzeň se ve třetím kole představí v Hlučíně, Sparta v Domažlicích.

Feb 27

Slavia přejela Hradec Králové 5:1 a vyšvihla se zpět do čela ligy

Obhájce titulu rozhodl v Mladé Boleslavi, kde "Votroci" hrají své domácí zápasy, už v první půli.

Sep 21

Fotbalisté Olomouce zdolali Vlašim 2:1 a jsou prvními osmifinalisty MOL Cupu

Fotbalisté Olomouce ve 3. kole MOL Cupu vyhráli ve Vlašimi 2:1 a stali se prvními osmifinalisty tohoto pohárového ročníku. Hanácký favorit se s druholigovým soupeřem trápil, vítězný gól vstřelil Kryštof Daněk až v 79. minutě.

Mar 4

Sparta - Baník 5:0. Letenští zdemolovali bezzubý Baník a jsou v semifinále MOL Cupu

Sledujte online přenos ze čtvrtfinálového utkání MOL Cupu mezi Spartou Praha a Baníkem Ostrava.

Dec 3

Hradec Králové zahájil čtvrtfinále Ligy mistrů proti Kovářovu Zugu remízou

Švýcarský tým českého útočníka Jana Kováře brzy vedl, ale ve třetí třetině Tomáš Vincour srovnal na konečných 1:1. Odveta je na programu za týden.