Basketbalista z klubu NBA čelí obvinění z vraždy. Podle policie zakopal oběť v poušti

Podle policie zabili Chance Comanche a jeho přítelkyně Sakari Hamdenová třiadvacetiletou ženu.

More from Aktuálně.cz

Mar 26

Mocný obrat Atlanty nadchl celou NBA. Tváří triumfu nad lídrem se stal Čech Krejčí

Basketbalista Vít Krejčí se výrazným způsobem podílel v NBA na senzačním vítězství Atlanty nad lídrem soutěže Bostonem 120:118.

Dec 18

Sep 14

Krejčí zůstane v NBA, po Oklahomě a Atlantě podepsal smlouvu s Minnesotou

Basketbalista Vít Krejčí bude po konci v Atlantě pokračovat v NBA v dresu Minnesoty.

Jan 28

Nečasova show ohromila NHL. Čech dokázal to, co před ním jen čtyři hráči v historii

Martin Nečas vyrovnal v utkání NHL skóre dvanáct sekund před koncem třetí třetiny a v prodloužení rozhodl o výhře hokejistů Caroliny 5:4 nad San Jose.

Oct 24

Sto sekund pro Krejčího. Český basketbalista nastoupil v NBA poprvé za Atlantu

Hawks doma podlehli 109:126 s Charlotte, šlo o jejich první zaváhání v sezoně po dvou předchozích výhrách.

Sep 28

Basketbalista Krejčí se v NBA stěhuje do Atlanty

Jediný současný český basketbalista v NBA Vít Krejčí změnil před novou sezonou působiště.

Apr 4

Skvělý Krejčí. Český basketbalista vedl Oklahomu k překvapivé výhře nad lídrem NBA

Druhý Čech v soutěži Tomáš Satoranský s Washingtonem prohrál vysoko 102:144 s Bostonem, za 20 minut nasbíral 7 bodů, doskok a 7 asistencí.

Mar 21

Krejčí byl v NBA nejvytíženějším hráčem Oklahomy a nastřílel osm bodů

Český reprezentant si v nejlepší basketbalové soutěži světa vytvořil další maximum, v dresu Oklahoma City odehrál proti Orlandu 32 minut.