Vervo pozor, Kometa je katem legend. A Třinec musí přidat

Analýza - Už aby se hvězdy českého hokeje proti Brnu pomalu bály hrát. Loni Kometa ukončila kariéru Martina Straky, letos do hokejového důchodu vyprovodila Petra Čajánka.

More from aktualne.cz

Apr 26

Naděje Ocelářů žijí. Třinec porazil Pardubice 4:1, o titulu rozhodne sedmé finále

Hokejisté Třinec porazili v šestém finále Tipsport extraligy hokejisty Pardubic 4:1 a srovnali sérii na 3:3. Titul rozhodne sedmý zápas na ledě Dynama

Apr 24

Výrazný krok k titulu. Pardubice doma přehrály Třinec, Oceláři vůbec neskórovali

Pardubice přehrály v pátém zápase finále play off extraligy Třinec 3:0. V sérii vedou 3:2 a v pátek mohou na ledě Ocelářů slavit sedmý titul.

Apr 28

Nezastavitelný Třinec. Oceláři doma udolali Hradec a slaví čtvrtý titul v řadě

Třinečtí Oceláři porazili v šestém finále extraligy Hradec 2:1 a počtvrté za sebou dosáhli na celkové prvenství.

Apr 28

Třinec v euforii. Oceláři znovu křepčili s pohárem, Varaďa se loučí dalším titulem

Podívejte se na snímky ze šestého utkání finálové série hokejové extraligy, po němž slaví Třinec mistrovský titul.

Apr 26

Třinec je krůček od třetího titulu po sobě, v pátém finále dal Spartě sedm gólů

Hokejisté Třince jsou jediný krok od dovršení zlatého hattricku. V pátém finále extraligy porazili doma Spartu 7:3 a v sérii vedou 3:2 na zápasy.

Apr 22

Cenný triumf Třince. Oceláři vyhráli na ledě Sparty 3:2 a vedou finálovou sérii

Pražané stejně jako v předchozích utkáních o titul vedli, ale Oceláři dvěma góly ve druhé třetině otočili vývoj ve svůj prospěch.

Apr 26

Třinec doma slaví obhajobu titulu. Bílé Tygry v pátém finále opět vynuloval

Hokejisté Třince obhájili extraligový titul. V pátém finále porazili Liberec 3:0 a sérii ovládli 4:1 na zápasy.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Dec 31

Favorit Ocelářům nedal šanci. Třinec prohrál ve finále Spenglerova poháru s Kanadou