Svrčina - Ševčenko 1:2. Český mladík padl po bitvě ve třetím setu

Sledovali jste on-line přenos z prvního kola tenisového turnaje v Montpellier mezi Daliborem Svrčinou a Alexandrem Ševčenkem z Kazachstánu.

Apr 20

Lehečka - Albot 2:0. Česká jednička v Bosně postoupila do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line reportáž z utkání tenisového turnaje v Banja Luce mezi Jiřím Lehečkou a Radu Albotem.

Apr 19

Česká naděje sahala ve Stromovce po senzaci, Forejtek hledal sílu pod ručníkem

V pražské Stromovce na tenisových kurtech Sparty probíhá tenisový challenger mužů s dotací 45 tisíc dolarů.

Nov 26

Zklamání na úvod kvalifikace MS. Basketbalisté prohráli na horké půdě v Bosně

Reprezentantům nestačilo ani 31 bodů nejlepšího střelce zápasu Davida Jelínka. Bosně, kde před třemi lety vyhráli, tentokrát podlehli 90:97.

Nov 11

Na české mládí doplatil i Federer či Becker. Forejtek má hvězdnější start než Berdych

Český tenisový talent Jonáš Forejtek má za sebou premiérový start na okruhu ATP. Podívejte se, jak se vedlo jeho českým předchůdcům.

Sep 15

Nečekaný hrdina. Osmnáctiletý debutant Forejtek rozhodl v Davis Cupu o výhře v Bosně

Nejlepší junior světa Forejtek si v hale v Zenici připsal dva body.

Sep 8

Česká tenisová senzace. Junior Forejtek si zahraje finále na US Open

Jonáš Forejtek je prvním českým juniorským finalistou dvouhry na grandslamu od roku 2011, kdy se podobný úspěch povedl Jiřímu Veselému.

Sep 6

Jízda českých mladíků v New Yorku. Forejtek a Lehečka jsou na US Open ve čtvrtfinále

Mladá generace vzbuzuje stále výraznější naděje na světlejší zítřky. Na grandslamovém US Open prošli hned dva Češi mezi osmi nejlepších juniorů.

Sep 3

S Veselým jsou v nominaci na Davis Cup v Bosně teenageři

České tenisty povede v 1. kole evropsko-africké zóny Davisova poháru v Bosně a Hercegovině Jiří Veselý.

Jul 16

Z wimbledonských oblaků zpět na kurty. Lehečka a Forejtek mají pozvednout český tenis

Jonáš Forejtek a Jiří Lehečka mají po triumfu na Wimbledonu další cíl, pozvednout uvadající český mužský tenis.