Jediné testy F1 budou zkouškou ohněm pro všechny novinky i atmosféru v Red Bullu

Ve středu začnou v bahrajnském Sáchiru třídenní testy před blížící se sezonou formule 1. Podívejte se, co od nich mohou fanoušci čekat.

Jul 23

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

Apr 29

První sprint sezony formule 1 patřil Pérezovi. Leclerc odmítl double Red Bullu

Dnešní sprint v rámci Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 ovládl Sergio Pérez. Red Bull tak zůstává v letošní sezoně neporažený.

Mar 29

Ferrari a Red Bull slibují krásné souboje a Hamilton neví, jak se F1 boduje

První dvě Velké ceny s novými monoposty ukázaly, že se formule 1 vydala správným směrem, říká motoristický expert Radek Vičík ve svém komentáři.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 8

Albon se po roce vrátí do formule 1, chráněnce Red Bullu získal Williams

Alexander Albon se v nové sezoně vrátí do formule 1 ve stáji Williams. Thajský jezdec v týmu nahradí George Russella, který přestoupí do Mercedesu.

Jul 19

Verstappena náraz málem rozmáčkl. Hamilton by si zasloužil vyloučit, zní z Red Bullu

Kolize v prvním kole Velké ceny Británie formule 1, při níž Lewis Hamilton poslal Maxe Verstappena mimo trať, vyvolal v týmu Red Bull vlnu emocí.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Apr 17

Hamilton uhájil v Imole pole position před piloty Red Bullu

Kvalifikaci na Velkou cenu Emilie Romagny formule 1 vyhrál Lewis Hamilton před Sergiem Pérezem. Druhý pilot Red Bullu Max Verstappen skončil třetí.

Dec 10

Jeden z nejnáročnějších týdnů, prohlásil Hamilton. V Abú Zabí se vrátí do formule

"Mám za sebou jeden z nejnáročnějších týdnů za hodně dlouhou dobu," uvedl britský jezdec Mercedesu.

Aug 29

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton. Vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa si pro pole position dojel s náskokem půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Valtterim…

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.

Jul 5

Velkou cenu Rakouska vyhrál Bottas. Hamilton přišel o druhé místo kvůli trestu

Podrobná online reportáž z prvního závodu mistrovství světa formule 1 na Red Bull Ringu.