Zase je "směšně dobrá". Vondroušová našla v Dubaji formu, už teď ale cítí letní tlak

Letos poprvé vyhrála dva zápasy v řadě. Markéta Vondroušová v nové sezoně zatím hledá formu, kterou oplývala na loňském vítězném Wimbledonu.

Nov 2

Vondroušová - Džábirová 0:2. Tunisance vyšla v Mexiku odveta za finále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupiny na tenisovém Turnaji mistryň mezi Markétou Vondroušovou a Uns Džábirovou z Tuniska.

Sep 3

Vondroušová je v osmifinále, zraněná Bouzková svedla strhující bitvu s Džábirovou

Markéta Vondroušová postoupila podruhé v kariéře do osmifinále US Open, Jekatěrinu Alexandrovovou porazila jasně 6:2, 6:1.

Jul 15

Vondroušová senzačně ovládla Wimbledon. Ve finále porazila nervózní favoritku

Prvotřídní senzace je dokonána. Česká tenistka Markéta Vondroušová z pozice nenasazené hráčky vyhrála Wimbledon.

Jul 13

Vondroušová je ve finále Wimbledonu. Přes obrovské nervy zničila ukrajinskou hvězdu

Markéta Vondroušová si zahraje finále Wimbledonu. Česká tenistka v semifinále londýnského grandslamu porazila Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3, 6:3.

Jan 10

České mladice rozzářily grandslamovou kvalifikaci, Fruhvirtová rozdala i kanára

Hodně úspěšnou premiéru v australské grandslamové kvalifikaci mají za sebou mladé české tenistky.

Feb 20

České zázračné sestry válí dál. Čtrnáctiletá Brenda zdolala grandslamovou finalistku

České tenistce chybí poslední krok k účasti v hlavní soutěži turnaje WTA v Guadalajaře, o dva roky starší Linda si zahraje o titul ITF v Cancúnu.

Jul 31

Další česká medaile. Vondroušová získala v bitvě s Bencicovou stříbro

Bronz získala čtvrtá nasazená Ukrajinka Elina Svitolinová. Kazašskou soupeřku Jelenu Rybakinovou porazila v utkání o třetí místo 1:6, 7:6, 6:4, když ve druhém i ve třetím setu otočila nepříznivý stav.

Jul 31

Vondroušová - Bencicová 1:2. Česká tenistka v nervózním finále na zlato nedosáhla