Macháč - Bublik 1:2. Drama má pro Čecha smutný konec, prohrál nejtěsnějším rozdílem

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dubaji mezi Tomášem Macháčem a Alexanderem Bublikem z Kazachstánu.

Jun 1

Macháč zmrazil Rusa úderem turnaje, pak ale nezvládl koncovky setů a v Paříži končí

Tenista Tomáš Macháč do osmifinále grandslamového Roland Garros nepostoupil.

May 28

Macháč začal v Paříží výhrou, v prvním kole uspěl i obhájce Djokovič

Tenista Tomáš Macháč porazil na grandslamovém Roland Garros Portugalce Nuna Borgese 7:6, 6:4, 6:3 a poprvé postoupil na antuce v Paříži do 2. kola.

May 25

Macháče ve finále turnaje v Ženevě vyzve Ruud. Nor hrál o postup dnes

Tenista Tomáš Macháč si ve finále v Ženevě zahraje s Casperem Ruudem. Dvojnásobný šampion v semifinále porazil 1:6, 6:1 a 7:6 Flavia Cobolliho.

May 22

Macháč postoupil v Ženevě do čtvrtfinále, kvalifikace na Roland Garros Čechům nevyšla

Tenista Tomáš Macháč postoupil na antukovém turnaji v Ženevě do čtvrtfinále. Ve Štrasburku uspěla Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková vypadla.

Apr 25

Tenisté Macháč a Menšík doplnili Lehečku v druhém kole turnaje v Madridu

Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.

Mar 26

Macháč porazil i Arnaldiho a poprvé došel do čtvrtfinále turnaje v kategorii Masters

Tomáš Macháč zdolal v Miami Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na dalšího Itala, světovou trojku Jannika Sinnera.

Mar 9

Rychlý konec. Macháč vypadl v Indian Wells ve druhém kole s Mannarinem

Třiadvacetiletý český reprezentant prohrál s Adrianem Mannarinem z Francie, který je v kalifornské poušti nasazen jako číslo 21, jednoznačně 1:6, 2:6.

Mar 1

Sudímu křičel do obličeje, vulgárně nadával. Rubljov byl z turnaje v Dubaji vyloučen

Ruský tenista Andrej Rubljov byl v Dubaji diskvalifikován za stavu 5:6 ve třetím setu semifinále proti Kazachovi Alexanderu Bublikovi.