Podrobná on-line reportáž z 1. závodu mistrovství světa formule 1 v Sáchiru.

Mar 2

Jun 18

Verstappen v Montrealu dohnal Sennu,oslavil triumf číslo 41. Red Bull rovnou stovku

Max Verstappen v Red Bullu suverénně ovládl Velkou cenu Kanady formule 1. Triumfem číslo 41 v kariéře vyrovnal legendárního Ayrtona Sennu.

Jun 8

Verstappen vyhrál pátý závod formule 1 po sobě, uspěl i v Rakousku

Podrobná on-line reportáž z 9. závodu mistrovství světa formule 1 na Red Bull Ringu.

Apr 20

Red Bull ho podrazil, Verstappen vychovává jeho dítě. Rus se teď vrací jako Ital

Ruský expilot formule 1 Daniil Kvjat bude znovu závodit mezi elitou, pořídil si na to italskou licenci. Pořád ho ale trápí na osm let stará křivda.

Apr 2

V Austrálii skončil závod formule 1 za safety car, znovu vyhrál Red Bull

Podrobná on-line reportáž ze 3. závodu mistrovství světa formule 1 v Melbourne.

Nov 20

Tak si Verstappen dojel pro druhý titul mistra světa. To byla sezona formule 1 2022

Podívejte se v přehledné infografice na program, okruhy a účastníky šampionátu formule 1 v sezoně 2022.

Oct 23

Verstappen vyhrál závod v USA a Red Bull po devíti letech slaví Pohár konstruktérů

Mistr světa formule 1 Max Verstappen vyhrál Velkou cenu USA a jeho tým Red Bull si zajistil tři závody před koncem sezony titul v Poháru konstruktérů.

Jun 19

Verstappen udržel v Montrealu za zády Sainze, Red Bull vyhrál pošesté za sebou

Max Verstappen vyhrál nedělní Velkou cenu Kanady formule 1. Jeho tým Red Bull pokračuje ve vítězné sérii, která začala už koncem dubna v Imole.