Vondroušová - Peraová 2:0. Vítězka Wimbledonu si jasně poradila s Američankou

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Markétou Vondroušovou a Bernardou Peraovou z USA.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 31

Vondroušová - Paquetová 2:0. Češka postoupila do osmifinále French Open

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola tenisového French Open mezi Markétou Vondroušovou a Chloé Paquetovou z Francie.

Nov 2

Vondroušová - Džábirová 0:2. Tunisance vyšla v Mexiku odveta za finále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupiny na tenisovém Turnaji mistryň mezi Markétou Vondroušovou a Uns Džábirovou z Tuniska.

Aug 31

Vondroušová - Trevisanová 2:0. Češka postoupila do třetího kola ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového US Open mezi Markétou Vondroušovou a Martinou Trevisanovou z Itálie.

Jul 15

Vondroušová senzačně ovládla Wimbledon. Ve finále porazila nervózní favoritku

Prvotřídní senzace je dokonána. Česká tenistka Markéta Vondroušová z pozice nenasazené hráčky vyhrála Wimbledon.

Jul 13

Vondroušová je ve finále Wimbledonu. Přes obrovské nervy zničila ukrajinskou hvězdu

Markéta Vondroušová si zahraje finále Wimbledonu. Česká tenistka v semifinále londýnského grandslamu porazila Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3, 6:3.

Mar 9

Siniaková postoupila přes Niemeierovu do druhého kola turnaje v Indian Wells

Kateřina Siniaková porazila v prvním kole turnaje v Indian Wells 7:5, 6:4 Němku Jule Niemeierovou.

Jul 31

Vondroušová - Bencicová 1:2. Česká tenistka v nervózním finále na zlato nedosáhla

Sledovali jsme on-line přenos z finále ženského tenisového turnaje na olympiádě v Tokiu mezi Markétou Vondroušovou a Belindou Bencicovou ze Švýcarska.