Verstappen byl po sté na stupních vítězů. Bearman dotáhl debut ve Ferrari na body

Max Verstappen vyhrál i druhý letošní závod formule 1. Na okruhu v saúdskoarabské Džiddě si tým Red Bull připsal také letošní druhé double.

More from Aktuálně.cz

Apr 6

Red Bull ovládl kvalifikaci v Japonsku. Mercedes se stále hledá

Max Verstappen v Red Bull vyhrál dnešní kvalifikaci na Velkou cenu Japonska formule 1 a po 36. v kariéře bude startovat z pole position.

Aug 21

Chráněnec Red Bullu způsobil v Japonsku divokou havárii, soupeři létali vzduchem

Liam Lawson, juniorská naděje Red Bullu, způsobil v prvním kole závodu v Japonsku hromadnou havárii, při níž se dvě formule vznesly do vzduchu.

Aug 1

F1 před prázdninami: Vládne Red Bull, Ferrari v zajetí frustrační kompozice

Ve formuli 1 začaly měsíční prázdniny. Jaká byla první polovina letošní sezony a byla to opravdu taková nuda?

Jul 5

Tanec rychlých miliard. Nejcennějším týmem formule 1 je Ferrari, Red Bull je až třetí

Podívejte se, jakou hodnotu mají týmy, které bojují o body ve světovém šampionátu formule 1.

Apr 29

První sprint sezony formule 1 patřil Pérezovi. Leclerc odmítl double Red Bullu

Dnešní sprint v rámci Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 ovládl Sergio Pérez. Red Bull tak zůstává v letošní sezoně neporažený.

Mar 6

Red Bull smetl konkurenci. Z motoru Ferrari byla bomba a Russell je připraven na oběť

Suverenita Red Bullu v prvním letošním závodě formule 1 v Sáchiru zaskočila jeho soupeře. Mají ale jen matnou představu o tom, jak ho zastavit.

Jul 23

Leclerc si vyjel ve Francii sedmou pole position sezony, Red Bull na něj bude dotírat

Monacký pilot Charles Leclerc z Ferrari vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Francie F1 před Maxem Verstappenem a získal sedmou pole position v sezoně.