Podívejte se, jak Jiří Lehečka v Indian Wells ve dvou setech přehrál favorizovaného Řeka Stefanose Tsitsipase.

Mar 26

Macháč porazil i Arnaldiho a poprvé došel do čtvrtfinále turnaje v kategorii Masters

Tomáš Macháč zdolal v Miami Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na dalšího Itala, světovou trojku Jannika Sinnera.

Mar 12

Mar 12

Lehečka přehrál Tsitsipase a čeká ho první čtvrtfinále na turnajích Masters

Český tenista Jiří Lehečka v Indian Wells porazil 6:2, 6:4 Stefanose Tsitsipase z Řecka a postoupil do prvního čtvrtfinále na turnajích série Masters.

May 2

Čínská senzace v Madridu trvá. Čang Č'-čen postoupil už do čtvrtfinále Masters

Čang Č'-čen v Madridu postoupil jako první čínský tenista v historii do čtvrtfinále turnaje série Masters. Taylora Fritze z USA zdolal 3:6, 7:6, 7:6.

Mar 23

Lehečka při debutu v Miami porazil v prvním kole Coriu

Nejlepší český tenista Jiří Lehečka při svém prvním startu na turnaji série Masters v Miami porazil v úvodním kole 6:3, 6:4 Argentince Federica Coriu.

Feb 22

Lehečka postoupil na turnaji v Dauhá přes Ruusuvuoriho do čtvrtfinále

Tenista Jiří Lehečka postoupil na turnaji v Dauhá do čtvrtfinále.

Jan 23

Vím, že si mě pamatuje, chci pomstu, hlásí Lehečka. Tsitsipase varuje i Wilander

Po své senzační jízdě turnajem si Jiří Lehečka v úterý zahraje o takřka neuvěřitelný úspěch, postup do semifinále grandslamu.

Nov 14

Djokovič na Turnaji mistrů porazil opět Tsitsipase, ruský souboj vyhrál Rubljov

Pětinásobný šampion Novak Djokovič ze Srbska vstoupil do tenisového Turnaje mistrů v Turíně vítězstvím 6:4, 7:6 nad Řekem Stefanosem Tsitsipasem.

Nov 11

Lehečka postoupil při první účasti na Turnaji mistrů pro tenisty do 21 let do finále

Tenista Jiří Lehečka postoupil při premiérové účasti na Turnaji mistrů pro hráče do 21 let do finále.

Jul 28

Lehečka - Bautista 1:2. Lehečka skončil ve čtvrtfinále, prohrál se světovou dvacítkou