Lehečka - Sinner 0:2. Český tenista proti rozjetému Italovi nedostal šanci

Sledovali jste on-line přenos ze čtvrtfinále tenisového turnaje v Indian Wells mezi Jiřím Lehečkou a Jannikem Sinnerem z Itálie.

May 3

Lehečka - Auger-Aliassime. Český tenista skrečoval a naštváním rozlámal raketu

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále tenisového turnaje v Madridu mezi Jiřím Lehečkou a Felixem Augerem-Aliassimem z Kanady.

Apr 30

Lehečka - Nadal 2:0. Český tenista v Madridu vyřadil legendu a je ve čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Madridu mezi Jiřím Lehečkou a Rafaelem Nadalem ze Španělska.

Mar 26

Macháč porazil i Arnaldiho a poprvé došel do čtvrtfinále turnaje v kategorii Masters

Tomáš Macháč zdolal v Miami Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na dalšího Itala, světovou trojku Jannika Sinnera.

Mar 26

Macháč - Arnaldi 2:0. Český tenista ve formě, v Miami postoupil už do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Miami mezi Tomášem Macháčem a Matteem Arnaldim z Itálie.

Mar 14

Mar 12

Lehečka přehrál Tsitsipase a čeká ho první čtvrtfinále na turnajích Masters

Český tenista Jiří Lehečka v Indian Wells porazil 6:2, 6:4 Stefanose Tsitsipase z Řecka a postoupil do prvního čtvrtfinále na turnajích série Masters.

Mar 9

Macháč - Mannarino 0:2. Český tenista se rozloučil s Indian Wells

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Tomášem Macháčem a Adrianem Mannarinem z Francie.