Macháč - Rubljov 2:0. Zlostný křik Rusa se rozléhal areálem, Čech prosvištěl dále

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Miami mezi Tomášem Macháčem a Andrejem Rubljovem z Ruska.

May 26

Macháč vstoupí do Roland Garros podle ATP jako 34. hráč světa a druhý nejlepší Čech

Tomáš Macháč si po finálové účasti na turnaji v Ženevě upevnil pozici české tenisové dvojky za momentálně zraněným Jiřím Lehečkou.

Apr 25

Tenisté Macháč a Menšík doplnili Lehečku v druhém kole turnaje v Madridu

Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.

Mar 26

Macháč porazil i Arnaldiho a poprvé došel do čtvrtfinále turnaje v kategorii Masters

Tomáš Macháč zdolal v Miami Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na dalšího Itala, světovou trojku Jannika Sinnera.

Mar 9

Rychlý konec. Macháč vypadl v Indian Wells ve druhém kole s Mannarinem

Třiadvacetiletý český reprezentant prohrál s Adrianem Mannarinem z Francie, který je v kalifornské poušti nasazen jako číslo 21, jednoznačně 1:6, 2:6.

Jun 14

Lehečka vypadl na turnaji ve Stuttgartu v druhém kole s Tiafoem

Ve 2. kole Lehečka prohrál 6:7, 4:6 s třetím nasazeným Francesem Tiafoem z USA.

Mar 9

Siniaková postoupila přes Niemeierovu do druhého kola turnaje v Indian Wells

Kateřina Siniaková porazila v prvním kole turnaje v Indian Wells 7:5, 6:4 Němku Jule Niemeierovou.

Apr 2

Ruud si v Miami poprvé zahraje o titul na turnaji Masters, vyzve ho mladíček Alcaraz

Norský tenista Casper Ruud si v Miami poprvé v kariéře zahraje o titul na turnaji série Masters.

Mar 23

Šestnáctiletá Fruhvirtová a další tři Češky postoupily v Miami do druhého kola

Velká naděje českého tenisu Linda Fruhvirtová postoupila do druhého kola Miami Open. Šestnáctiletá Češka zvítězila 6:0, 6:4.

Sep 20

Kvitovou v druhém kole turnaje v Ostravě prověří mladá Ruska Potapovová

Ruska Anastasia Potapovová porazila na tenisovém turnaji v Ostravě 6:2 a 7:6 Francouzku Caroline Garciaovou a ve 2. kole bude soupeřkou Petry Kvitové.