Z nemocničního lůžka pro vítězství. Sainz dva týdny po operaci vyhrál v Austrálii

Carlos Sainz junior ve Ferrari vyhrál Velkou cenu Austrálie formule 1. Obhájce titulu Max Verstappen musel odstoupit kvůli technickým problémům.

Mar 2

Podle stejných not. První závod F1 vyhrál Verstappen, za Red Bully dojela obě Ferrari

Obhájce titulu Max Verstappen v Red Bullu suverénně vyhrál podnik letošního ročníku formule 1 v Sáchiru.

Oct 10

Komentář: Show ano, ale ne za každou cenu. Jezdci formule 1 prošli katarským peklem

Nedělní Grand Prix v katarském Losailu se pro jezdce formule 1 změnila v boj o přežití.

Aug 1

F1 před prázdninami: Vládne Red Bull, Ferrari v zajetí frustrační kompozice

Ve formuli 1 začaly měsíční prázdniny. Jaká byla první polovina letošní sezony a byla to opravdu taková nuda?

Jul 5

Tanec rychlých miliard. Nejcennějším týmem formule 1 je Ferrari, Red Bull je až třetí

Podívejte se, jakou hodnotu mají týmy, které bojují o body ve světovém šampionátu formule 1.

Mar 29

Ferrari a Red Bull slibují krásné souboje a Hamilton neví, jak se F1 boduje

První dvě Velké ceny s novými monoposty ukázaly, že se formule 1 vydala správným směrem, říká motoristický expert Radek Vičík ve svém komentáři.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Jul 5

Inspirace, nebo výsměch? Před Velkou cenu Rakouska F1 zazněla "metalová" hymna

Před Velkou cenou Rakouska formule 1.zaskočily piloty i fanoušky bubnování a kytarové riffy netradičního aranžmá národní hymny.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.