Třinec žije, poprvé v semifinále porazil Spartu. Řepíkův sprostý faul spustil bitky

Do sestavy Třince se vrátil po jednozápasovém disciplinárním trestu útočník Daniel Voženílek a kouč Zdeněk Moták pozměnil složení všech čtyř útočných formací.

More from Aktuálně.cz

Apr 28

Pardubice - Třinec 1:2pp. Oceláři jsou mistři. V druhém prodloužení zaskočili Dynamo

Sledovali jste on-line přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.

Apr 2

Sparta nepovolila Třinci ani gól a v semifinále extraligy se ujala vedení

Hokejisté pražské Sparty vstoupili do semifinále extraligy domácí výhrou nad mistrovským Třincem 3:0.

Sep 16

Třinec začal obhajobu porážkou s Budějovicemi, na úvod extraligy padla i Sparta

Třinec v prvním kole extraligy podlehl Českým Budějovicím 0:2. Oba góly padly v úvodních 11 minutách, trefili se Hovorka a Hanzl.

Sep 2

Sparta v Lize mistrů senzačně prohrála s dánským mistrem, Třinec porazil Belfast

Spartě se nevydařila premiéra v novém ročníku hokejové Ligy mistrů, v Holešovicích překvapivě prohrála s Aalborgem. Třinec doma zdolal Belfast.

Apr 30

Hokejová Sparta mění trenéry. Stříbrný tým extraligy povede Patera s Martincem

Dosavadní trenérské trio Josef Jandač, Miloslav Hořava, Tomáš Hamara v klubu končí.

Apr 28

Třinec vítá zlatý hattrick. Oceláři jsou znovu mistry, Spartu zdolali na jejím ledě

Oceláři navázali na triumfy z let 2019 a 2021. V sezoně 2019/20 se play off nedohrálo kvůli pandemii koronaviru.

Apr 11

Třinec ve finále extraligy vyzve Sparta. Naděje Motoru ukončil jeho odchovanec Horák

Hokejisté Sparty porazili v pátém semifinále play off extraligy České Budějovice 3:2 a postoupili do finále. Zápas rozhodl v 54. minutě Roman Horák.

Jan 18

Slovensko má v nominaci na olympiádu devět hokejistů z české extraligy

Devět hráčů z české extraligy se dostalo do nominace hokejistů Slovenska na únorové olympijské hry v Pekingu.

Aug 27

Sparta na úvod hokejové Ligy mistrů prohrála na ledě Växjö, padl i Třinec

Sparta vstoupila do nové sezony Ligy mistrů porážkou, když v utkání skupiny A podlehla ve Växjö domácímu týmu 1:2. Úvodní duel LM nezvládl ani Třinec.