Plzeň - Slavia 1:0. Druhá Šulcova trefa už platí, Viktoria rozhodla v závěru

Sledovali jste on-line přenos z utkání 28. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha.

Apr 14

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Mar 11

Slavia - Plzeň 2:1. Sešívaní ve druhé půli dokonali obrat a vrátili se do čela ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání 23. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň.

Oct 31

Slavia - Plzeň 2:0. Krmenčík po hádce s Beauguelem přidal druhý gól Slavie

Utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň jsme sledovali on-line.

May 16

Brno padá do druhé ligy, Plzeň dostala trojku od Pardubic. Slavia pouze remizovala

Fotbalisté Brna se stali druhým jistým sestupujícím z první ligy.

Dec 16

Sparta je v osmifinále fotbalové Ligy mistryň, Slavia krutě vypadla

Slávistky hrály Ligu mistryň posedmé za sebou, jejich maximem je účast ve čtvrtfinále.

Sep 26

Slavia - Slovácko 3:0. Sešívaní objevili nečekaného střelce a jsou zpět na čele ligy

Sledujeme online přenos utkání 5. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Slováckem.

Jun 7

Slavia - Plzeň 0:0. Bod po spravedlivé remíze více vyhovuje sešívaným

V online přenosu jsme sledovali utkání 28. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi první Slavií Praha a druhou Viktorií Plzeň.

Apr 2

Do Ligy mistrů Plzeň a Sparta? Absurdní, brání se Slavia a obvinila ligovou asociaci

Fotbalovou ligu vede Slavia o osm bodů, podle jejího šéfa Jaroslava Tvrdíka nicméně existuje varianta, že by přišla o kvalifikaci Ligy mistrů.

Sep 17

Slavia získala na Interu první bod. Program, výsledky a tabulky fotbalové Ligy mistrů

Podívejte se v přehledné grafice na výsledky, tabulky i program fotbalové Ligy mistrů 2019/2020.