Mission Impossible, nebo Nic není nemožné? Bossové týmů F1 se přetahují o Verstappena

I když má trojnásobný světový šampion Max Verstappen u Red Bullu kontrakt do konce roku 2028, šéf konkurenčního Mercedesu by ho rád ulovil pro sebe.

Jul 23

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

Dec 14

Hraničilo to se šikanou. Ecclestone zkritizoval chování šéfů Mercedesu i Red Bullu

Bývalý dlouholetý šéf formule 1 Bernie Ecclestone ostře zkritizoval vedení Mercedesu a Red Bullu za jejich chování při poslední Velké ceně v Abú Zabí.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 8

Albon se po roce vrátí do formule 1, chráněnce Red Bullu získal Williams

Alexander Albon se v nové sezoně vrátí do formule 1 ve stáji Williams. Thajský jezdec v týmu nahradí George Russella, který přestoupí do Mercedesu.

Jul 19

Verstappena náraz málem rozmáčkl. Hamilton by si zasloužil vyloučit, zní z Red Bullu

Kolize v prvním kole Velké ceny Británie formule 1, při níž Lewis Hamilton poslal Maxe Verstappena mimo trať, vyvolal v týmu Red Bull vlnu emocí.

Jun 20

Stáj Red Bull přechytračila svého soka z Mercedesu. Velkou cenu Francie vyhrál Verstappen

Max Verstappen v Red Bulu vyhrál dramatickou Velkou cenu Francie formule 1. V neděli byla v Le Castellet v hlavní roli strategie zastávek v boxech.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Apr 17

Hamilton uhájil v Imole pole position před piloty Red Bullu

Kvalifikaci na Velkou cenu Emilie Romagny formule 1 vyhrál Lewis Hamilton před Sergiem Pérezem. Druhý pilot Red Bullu Max Verstappen skončil třetí.

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.