Macháč - Ruusuvuori 2:1. Čech začal v Madridu i přes výpadek ve druhé sadě úspěšně

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Madridu mezi Tomášem Macháčem a Emilem Ruusuvuorim z Finska.

More from Aktuálně.cz

Apr 26

Bejlek si připsala druhý triumf na turnaji WTA, v Madridu uspěla i Vondroušová

Osmnáctiletá Sára Bejlek přidala na antukovém turnaji v Madridu druhou výhru na tenisové WTA Tour, Rusku Annu Kalinskou zdolala 6:1, 6:4.

Apr 25

Tenisté Macháč a Menšík doplnili Lehečku v druhém kole turnaje v Madridu

Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.

Apr 25

Mar 9

Rychlý konec. Macháč vypadl v Indian Wells ve druhém kole s Mannarinem

Třiadvacetiletý český reprezentant prohrál s Adrianem Mannarinem z Francie, který je v kalifornské poušti nasazen jako číslo 21, jednoznačně 1:6, 2:6.

Aug 31

Česká pohádka pokračuje, Menšík prošel už do 3. kola. Kvitová prohrála duel šampionek

Sedmnáctiletý tenista se stal nejmladším hráčem od Fabrice Santora v roce 1990, který se probojoval na US Open do 3. kola.

Jun 14

Lehečka vypadl na turnaji ve Stuttgartu v druhém kole s Tiafoem

Ve 2. kole Lehečka prohrál 6:7, 4:6 s třetím nasazeným Francesem Tiafoem z USA.

Apr 27

Černý čtvrtek v Madridu. S turnajem se rozloučilo české kvarteto v čele s Kvitovou

Nasazená desítka Petra Kvitová prohrála s Němkou Jule Niemeierovou 6:7, 1:6 a nenaváže ve Španělsku na triumfy z let 2011, 2015 a 2018.

Apr 27

Fruhvirtová - Ostapenková 0:2. Češka utržila kanára, v Madridu končí ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového turnaje v Madridu mezi Lindou Fruhvirtovou a Jelenou Ostapenkovou z Lotyšska.

Mar 9

Siniaková postoupila přes Niemeierovu do druhého kola turnaje v Indian Wells

Kateřina Siniaková porazila v prvním kole turnaje v Indian Wells 7:5, 6:4 Němku Jule Niemeierovou.

Sep 20

Kvitovou v druhém kole turnaje v Ostravě prověří mladá Ruska Potapovová

Ruska Anastasia Potapovová porazila na tenisovém turnaji v Ostravě 6:2 a 7:6 Francouzku Caroline Garciaovou a ve 2. kole bude soupeřkou Petry Kvitové.

Jul 15

V Rakousku se rodí česká golfová senzace. Matuš po prvním kole vede evropský turnaj