Menšík - Dimitrov 2:1. Český mladík dotáhl další senzaci a má skalp světové desítky

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Madridu mezi Jakubem Menšíkem a Grigorem Dimitrovem z Bulharska.

Apr 25

Tenisté Macháč a Menšík doplnili Lehečku v druhém kole turnaje v Madridu

Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.

Jan 27

Kumstát po boji prohrál finále juniorky na Australian Open

Sedmnáctiletý tenista Jan Kumstát juniorský titul na Australian Open nezískal. Ve finále prohrál s Japoncem Reiem Sakamotem 6:3, 6:7, 5:7.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Jan 28

Menšík je ve finále juniorky Australian Open, Nadalovi zbývá krok k 21. titulu

Český tenista Jakub Menšík postoupil na Australian Open do finále juniorské dvouhry. V semifinále porazil 6:1, 4:6 a 6:2 Švýcara Kiliana Feldbausche.

Jan 18

Kvitová se loučí s Australian Open už v prvním kole, tři Češi postoupili

S turnajem v Melbourne se po 1. kole loučí i Kateřina Siniaková a Jiří Lehečka, naopak Markéta Vondroušová a Tomáš Macháč se radují z postupu.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

May 31

Vondroušová i novicka Martincová jsou ve druhém kole French Open

Markéta Vondroušová ve svém úvodním zápase na letošním French open porazila Estonku Kaiu Kanepiovou 4:6, 6:3, 6:0.