Menšík - Auger-Aliassime 0:1, skreč. Čech musel zápas v Madridu kvůli zranění vzdát

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola tenisového turnaje v Madridu mezi Jakubem Menšíkem a Felixem Augerem-Aliassimem z Kanady.

More from aktualne.cz

May 4

Pavlásek v Madridu útočil na první titul na okruhu. V Madridu padl až ve finále

Tenista Adam Pavlásek se na turnaji Masters v Madridu prvního titulu na okruhu ATP nedočkal.

May 4

Co se to v Madridu děje? "Tuhý" Lehečka vyděsil novinářku, náhlá zranění kosí hvězdy

Na madridském podniku se český tenista zařadil na dlouhý seznam hvězd, které se zde zranily.

May 3

Lehečka - Auger-Aliassime. Český tenista skrečoval a naštváním rozlámal raketu

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále tenisového turnaje v Madridu mezi Jiřím Lehečkou a Felixem Augerem-Aliassimem z Kanady.

May 2

Lehečka v Madridu válí, přešel i přes Medveděva. Rus po prohrané první sadě vzdal

Tenista Jiří Lehečka postoupil v Madridu poprvé do semifinále turnaje Masters. Nad Daniilem Medveděvem vyhrál úvodní set 6:4, pak zraněný Rus vzdal.

May 1

Nemilosrdný Lehečka skolil Nadala, Madrid bouřil. Nadal se s ním pak rozloučil

Jiří Lehečka v Madridu porazil v prvním vzájemném utkání 7:5, 6:4 bývalou světovou tenisovou jedničku Rafaela Nadala a postoupil do čtvrtfinále.

Apr 30

Lehečka - Nadal 2:0. Český tenista v Madridu vyřadil legendu a je ve čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Madridu mezi Jiřím Lehečkou a Rafaelem Nadalem ze Španělska.

Apr 27

Menšík uhranul i Madrid. V dramatické bitvě udolal světovou desítku Dimitrova

Osmnáctiletý tenista Jakub Menšík ve druhém kole Masters v Madridu porazil 6:2, 6:7 a 6:3 světovou desítku Grigora Dimitrova z Bulharska.

Apr 25

Tenisté Macháč a Menšík doplnili Lehečku v druhém kole turnaje v Madridu

Tomáš Macháč porazil na prestižním antukovém turnaji Emila Ruusuvuoriho 6:4, 1:6, 6:2. Jeho dalším soupeřem bude nasazený Američan Ben Shelton.