Pérezova havárie bude stát miliony, suverénní pozice Red Bullu tu nemusí být napořád

Kolize Sergia Péreze v úvodu Velké ceny Monaka může ohrozit výsadní pozici týmu Red Bull ve formuli 1.

Jul 23

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

May 28

Verstappena nerozhodil ani déšť, pilot Red Bullu v Monaku suverénně vládl

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál Velkou cenu Monaka formule 1 a upevnil si vedení v seriálu. Pérez, jeho největší pronásledovatel, dnes nebodoval.

Nov 9

Některé kousky se stávají legendárnímu. Tak třeba vítěznou koupel v bazénu známou z F1 nyní zopakoval český tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

Mar 29

Ferrari a Red Bull slibují krásné souboje a Hamilton neví, jak se F1 boduje

První dvě Velké ceny s novými monoposty ukázaly, že se formule 1 vydala správným směrem, říká motoristický expert Radek Vičík ve svém komentáři.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 8

Albon se po roce vrátí do formule 1, chráněnce Red Bullu získal Williams

Alexander Albon se v nové sezoně vrátí do formule 1 ve stáji Williams. Thajský jezdec v týmu nahradí George Russella, který přestoupí do Mercedesu.

Jul 19

Verstappena náraz málem rozmáčkl. Hamilton by si zasloužil vyloučit, zní z Red Bullu

Kolize v prvním kole Velké ceny Británie formule 1, při níž Lewis Hamilton poslal Maxe Verstappena mimo trať, vyvolal v týmu Red Bull vlnu emocí.

Jun 20

Stáj Red Bull přechytračila svého soka z Mercedesu. Velkou cenu Francie vyhrál Verstappen

Max Verstappen v Red Bulu vyhrál dramatickou Velkou cenu Francie formule 1. V neděli byla v Le Castellet v hlavní roli strategie zastávek v boxech.