Svět se těší na pařížské souboje milenců. Do mixu se zapojí i Macháč se Siniakovou

Smíšená čtyřhra přinese v Paříži pikantní podívanou na páry, které spolu sdílí i o něco víc než jen tenisové kurty.

May 26

Macháč vstoupí do Roland Garros podle ATP jako 34. hráč světa a druhý nejlepší Čech

Tomáš Macháč si po finálové účasti na turnaji v Ženevě upevnil pozici české tenisové dvojky za momentálně zraněným Jiřím Lehečkou.

Feb 15

Francouzi vyhráli na MS smíšenou štafetu dvojic, čeští biatlonisté byli desátí

Smíšenou štafetu dvojic na biatlonovém mistrovství světa podruhé vyhrála Francie.

Aug 19

Česká smíšená štafeta v běhu na 4x400 metrů získala na MS v Budapešti bronz

Česká smíšená štafeta v běhu na 4x400 metrů Krsek, Petržilková, Šorm, Vondrová získala na MS v Budapešti bronz. Vyhráli Američané ve světovém rekordu.

Jan 8

Davidová se přiblížila třetímu místu, nakonec česká smíšená štafeta skončila devátá

Česká smíšená štafeta Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář, Markéta Davidová a Jessica Jislová byla devátá při biatlonovém Světovém poháru v Oberhofu.

Apr 20

České házenkářky vyhrály ve Švýcarsku a postoupily na mistrovství světa

České házenkářky postoupily na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

Mar 5

Norská dominance trvá. Na mistrovství světa vyhráli štafetu už pojedenácté v řadě

Norští běžci na lyžích dál vládnou štafetám na mistrovství světa a zlato slaví už pojedenácté v řadě. České kvarteto skončilo v Oberstdorfu jedenácté.

Nov 30

Domácí Švédsko ovládlo štafetu smíšených dvojic, české duo odstoupilo

Sledujte online přenos z úvodního závodu nové biatlonové sezóny ve švédském Östersundu v rámci Světového poháru 2019/2020.