Verstappen ujel soupeřům, Russell v závěru připravil Hamiltona o stupně vítězů

Podrobná on-line reportáž z 9. závodu mistrovství světa formule 1 v Montrealu.

Jun 23

Verstappen ustál drtivý Norrisův tlak, vyhrál sedmou Velkou cenu v sezoně

Max Verstappen udržel vedení až do cíle Velké ceny Španělska před dotírajícím Landem Norrisem v McLarenu. Pilot Red Bullu vyhrál letos sedmý závod.

May 4

Verstappen vyhrál druhý letošní sprint. V Miami ovládl i kvalifikaci na Velkou cenu

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál dnešní sprint v rámci Velké ceny Miami formule 1 a poté i kvalifikaci na nedělní Grand Prix.

Apr 28

Velkou cenu Španělska vyhrál lídr seriálu Verstappen

Podrobná on-line reportáž ze 7. závodu mistrovství světa formule 1 v Barceloně.

Jul 24

Leclerc poslal formuli do bariér. Velkou cenu Francie tak vyhrál Verstappen

Po pole position v kvalifikaci přišel kolaps v závodě a Charles Leclerc Velkou cenu Francie nedokončil.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Jul 5

Inspirace, nebo výsměch? Před Velkou cenu Rakouska F1 zazněla "metalová" hymna

Před Velkou cenou Rakouska formule 1.zaskočily piloty i fanoušky bubnování a kytarové riffy netradičního aranžmá národní hymny.

Jun 20

Stáj Red Bull přechytračila svého soka z Mercedesu. Velkou cenu Francie vyhrál Verstappen

Max Verstappen v Red Bulu vyhrál dramatickou Velkou cenu Francie formule 1. V neděli byla v Le Castellet v hlavní roli strategie zastávek v boxech.