Polský smolař i smutné hvězdy ze Skandinávie. O Euro nepřijde jen Sadílek

Na fotbalovém Euru bude chybět celá řada skvělých fotbalistů, které z účasti vyřadilo zranění, případně neúspěch jejich národního týmu v kvalifikaci.

Nov 20

Obhájci titulu Italové a Slovinci postoupili na fotbalové mistrovství Evropy

Závěrečný turnaj v Německu zná 20 z 24 účastníků. Losování skupin se uskuteční 2. prosince.

Sep 10

Albánie zdolala Polsko a je v čele "české" kvalifikační skupiny o fotbalové Euro

Fotbalisté Albánie v kvalifikaci o mistrovství Evropy porazili doma 2:0 Polsko a posunuli na první místo skupiny E o dva body před českou reprezentaci

Oct 22

Mistrovství světa každé dva roky? Evropské fotbalové ligy jsou proti

Podle asociace by nový koncept poškodil sportovní i ekonomickou sílu domácích ligových soutěží.

Jul 14

Italská radost, český půvab i dánské obavy. Tak se fandilo na fotbalovém Euru

Nahlédněte na tribuny stadionů po celé Evropě, které hostí zápasy finálového turnaje fotbalového Eura 2020.

Mar 17

Fotbalové mistrovství Evropy letos nebude. UEFA odložila Euro na příští léto

Fotbalové mistrovství Evropy se kvůli pandemii nového koronaviru odehraje až příští rok.

Apr 10

Historický úspěch české zápasnice. Hanzlíčková je ve finále mistrovství Evropy

Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ve čtvrtek v Bukurešti utká o titul s úřadující mistryní světa Allou Čerkasovovou z Ukrajiny.

Jul 30

Na mistrovství Evropy do Berlína pojede 49 českých atletů

Praha - Na evropský šampionát, který se uskuteční od 6. do 12. srpna v Berlíně, pojede 49 českých atletů. Největšími hvězdami výpravy, jejíž složení dnes schválil svaz, jsou oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková, koulař Tomáš Staněk…

Jul 1

Napětí na tribunách zakončené velkou českou oslavou. Tak softbalisté ovládli mistrovství Evropy

Čeští softbalisté ovládli domácí mistrovství Evropy. V Havlíčkově Brodě si ve finále poradili s Nizozemskem a oslavili zisk cenné trofeje. Podívejte se na ty nejzajímavější fotky z finálového klání.

Mar 24

Fotbalová devatenáctka prohrála s Řeckem a na mistrovství Evropy nepostoupí

Čeští mladíci prohráli s Řeckem 2:3 a jejich šance na postup ze skupiny se po utkání Itálie s Polskem rozplynula.

Jul 29

Čeští basketbalisté na vozíku vybojovali na mistrovství Evropy v Brně stříbro a postup