Španělsko - Chorvatsko 3:0. Bronzový tým z MS začal na Euru hororově

Sledovali jste on-line přenos z utkání základní skupiny fotbalového mistrovství Evropy v Německu mezi Španělskem a Chorvatskem.

Jun 15

Nov 20

Obhájci titulu Italové a Slovinci postoupili na fotbalové mistrovství Evropy

Závěrečný turnaj v Německu zná 20 z 24 účastníků. Losování skupin se uskuteční 2. prosince.

Jun 13

"Česká" skupina začala výhrou Anglie, zápas s Chorvatskem rozhodl Sterling

Albion na desátý pokus vyhrál zahajovací utkání Eura, Chorvati naopak při šesté účasti na úvod poprvé prohráli.

Mar 17

Fotbalové mistrovství Evropy letos nebude. UEFA odložila Euro na příští léto

Fotbalové mistrovství Evropy se kvůli pandemii nového koronaviru odehraje až příští rok.

Apr 10

Historický úspěch české zápasnice. Hanzlíčková je ve finále mistrovství Evropy

Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ve čtvrtek v Bukurešti utká o titul s úřadující mistryní světa Allou Čerkasovovou z Ukrajiny.

Jul 30

Na mistrovství Evropy do Berlína pojede 49 českých atletů

Praha - Na evropský šampionát, který se uskuteční od 6. do 12. srpna v Berlíně, pojede 49 českých atletů. Největšími hvězdami výpravy, jejíž složení dnes schválil svaz, jsou oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková, koulař Tomáš Staněk…

Jul 1

Napětí na tribunách zakončené velkou českou oslavou. Tak softbalisté ovládli mistrovství Evropy

Čeští softbalisté ovládli domácí mistrovství Evropy. V Havlíčkově Brodě si ve finále poradili s Nizozemskem a oslavili zisk cenné trofeje. Podívejte se na ty nejzajímavější fotky z finálového klání.

Mar 24

Fotbalová devatenáctka prohrála s Řeckem a na mistrovství Evropy nepostoupí

Čeští mladíci prohráli s Řeckem 2:3 a jejich šance na postup ze skupiny se po utkání Itálie s Polskem rozplynula.

Aug 19

Parádní úspěch Kolocové s Kvapilovou. Český pár si zahraje na mistrovství Evropy o medaile

České plážové volejbalistky Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou postoupily do semifinále mistrovství Evropy v lotyšské Jurmale.

Aug 17

Kolocová s Kvapilovou vyhrály na mistrovství Evropy skupinu a slaví přímý postup do osmifinále