Nejsledovanější nos na světě. Francie řeší stav Mbappého, na zprávy čeká i Macron

Fotbalisté Francie v pátek v jednom z nejatraktivnějších zápasů základní části mistrovství Evropy v Německu narazí na Nizozemsko.

Jan 25

Hložek druhým gólem v bundeslize pomohl Leverkusenu k výhře 2:0 nad Bochumí

Útočník Adam Hložek druhým gólem v německé lize pomohl fotbalistům Leverkusenu k vítězství 2:0 nad Bochumí.

Dec 14

Maročané kousali, ale gólu se nedočkali. Argentině se ve finále MS postaví Francie

Fotbalisté Francie v semifinále mistrovství světa porazili Maroko 2:0 a podruhé za sebou si zahrají o zlato. V nedělním finále vyzvou Argentinu.

Apr 10

Historický úspěch české zápasnice. Hanzlíčková je ve finále mistrovství Evropy

Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ve čtvrtek v Bukurešti utká o titul s úřadující mistryní světa Allou Čerkasovovou z Ukrajiny.

Aug 18

Mezi jednotlivci Drahonínský na zlato nedosáhl. Na mistrovství Evropy skončil druhý

Po prvenství v mixech bojoval David Drahonínský o nejcennější kov mezi jednotlivci kategorie W1, ale Turek Bahattin Hekimoglu byl nad jeho síly.

Jul 10

Živě: Francie - Belgie 1:0, hlavička Umtitiho zajistila galskému kohoutovi místenku do finále

Sledujte online přenos ze semifinálového utkání fotbalového mistrovství světa v Rusku mezi Francií a Belgií.

Jun 21

Francie přetlačila Peru 1:0 a postupuje ze skupiny, rozhodl gól Mbappého

Jedinou branku zápasu vstřelil ve 34. minutě Kylian Mbappé. Francie díky vítězství 1:0 nad Peru postupuje do play off. Naopak Jihoameričané končí.

Sep 2

Lacko byl v Mostě druhý a čtvrtý, dál jasně kraluje mistrovství Evropy

Adam Lacko obsadil v domácím závodě mistrovství Evropy tahačů v Mostě druhé a čtvrté místo, dál tak suverénně kraluje průběžnému pořadí seriálu.

Aug 20

Kolocová s Kvapilovou ve finále mistrovství Evropy vedly, ale nakonec berou po boji stříbro