Češi tlačili Gruzii, ale mají jen bod. Na gól z penalty odpověděl Schick

Češi budou o postup do vyřazovací fáze bojovat ve středu na závěr skupiny opět v Hamburku proti Turecku.

Jun 22

Jan 21

Lingr hrdinou Feyenoordu. Český fotbalista rozhodl gólem o výhře nad Arnhemem

Lingr nastoupil na hřiště čtyři minuty po domácím vyrovnávacím gólu. A už za další tři minuty český reprezentant rozhodl díky důrazu v malém vápně, kde si našel propadlý Stengsův centr.

Jan 7

Hložek dva góly, Schick jeden. Česká ofenzivní esa zářila v dresu Leverkusenu

Dvěma góly se podílel Adam Hložek na vítězství fotbalistů Leverkusenu v přípravném utkání nad účastníkem druhé italské ligy Benátkami 4:1.

Nov 19

Prohra na závěr. Čeští fotbalisté podlehli v přípravě 1:2 v Turecku

Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého zakončili rok s nelichotivou bilancí dvou vítězství, dvou remíz a šesti porážek.

Sep 20

Schick poprvé vyhrál anketu Zlatý míč o nejlepšího českého fotbalistu sezony

Útočník Patrik Schick poprvé v kariéře vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč o nejlepšího českého fotbalistu uplynulé sezony.

Sep 16

Že Schick nedává tolik gólů? To se změní, zastal se českého útočníka kouč Leverkusenu

Podle trenéra fotbalistů Leverkusenu Gerarda Seoanea podává reprezentační útočník Patrik Schick v nové sezoně dobré výkony.

May 29

Schick porazil hvězdy West Hamu a stal se poprvé českým fotbalistou roku

Útočník Patrik Schick byl poprvé v kariéře zvolen nejlepším českým fotbalistou roku.

May 7

Fantastický Schick. Český kanonýr vstřelil další dva góly, Leverkusen slaví vítězství

Bayer má po výhře 4:2 nad Hoffenheimem jisté konečné třetí místo a účast v Lize mistrů.

Mar 29

Čeští fotbalisté remizovali v přípravě ve Walesu 1:1, gól dal Souček

Hosty poslal ve 32. minutě do vedení Tomáš Souček, hned za dvě minuty ale srovnal Rubin Colwill.

Sep 29

Schick je lepší než Messi. Slavný německý fotbalista ocenil českého útočníka

Stefan Effenberg zařadil střelce Leverkusenu na desáté místo svého žebříčku momentálně nejlepších útočníků v Evropě.

Jul 14

Nejhezčí gól Eura dal Schick. Anketu vyhrála jeho trefa proti Skotsku

Trefa českého fotbalisty Patrika Schicka téměř z poloviny hřiště v utkání proti Skotsku zvítězila v anketě o nejhezčí gól mistrovství Evropy.

Jun 16

Chci být jako Schick. Kanonýra Kanea inspiruje gól českého útočníka, podobný už dal