Remíza, která se neslavila. Po zápase s Gruzií měli čeští hráči skloněné hlavy

Prohlédněte si fotografie ze druhého zápasu českých fotbalistů na mistrovství Evropy, v němž svěřenci Ivana Haška remizovali s Gruzií 1:1.

Mar 21

Zbývajícím soupeřem českých fotbalistů na Euru bude buď Gruzie, nebo Řecko

Hráči Gruzie v semifinále play off kvalifikace porazili Lucembursko 2:0, Řekové do finále o postup prošli po výhře 5:0 nad Kazachstánem.

Mar 8

Česko bude v roce 2026 v Brně spolupořádat mistrovství Evropy házenkářek

Česko bude spolupořádat mistrovství Evropy házenkářek v roce 2026, v Brně bude hostit jednu ze základních skupin.

Apr 10

Historický úspěch české zápasnice. Hanzlíčková je ve finále mistrovství Evropy

Čtyřiadvacetiletá reprezentantka se ve čtvrtek v Bukurešti utká o titul s úřadující mistryní světa Allou Čerkasovovou z Ukrajiny.

Aug 18

Mezi jednotlivci Drahonínský na zlato nedosáhl. Na mistrovství Evropy skončil druhý

Po prvenství v mixech bojoval David Drahonínský o nejcennější kov mezi jednotlivci kategorie W1, ale Turek Bahattin Hekimoglu byl nad jeho síly.

Jul 30

Na mistrovství Evropy do Berlína pojede 49 českých atletů

Praha - Na evropský šampionát, který se uskuteční od 6. do 12. srpna v Berlíně, pojede 49 českých atletů. Největšími hvězdami výpravy, jejíž složení dnes schválil svaz, jsou oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková, koulař Tomáš Staněk…

Jul 1

Napětí na tribunách zakončené velkou českou oslavou. Tak softbalisté ovládli mistrovství Evropy

Čeští softbalisté ovládli domácí mistrovství Evropy. V Havlíčkově Brodě si ve finále poradili s Nizozemskem a oslavili zisk cenné trofeje. Podívejte se na ty nejzajímavější fotky z finálového klání.

Jun 2

Angličtí fotbalisté porazili v přípravě na mistrovství světa Nigérii, která se teď utká s Českem

Obhájci světového titulu Němci prohráli překvapivě s Rakouskem, i když se do jejich branky vrátil Manuel Neuer a předvedl kvalitní výkon.

Sep 2

Lacko byl v Mostě druhý a čtvrtý, dál jasně kraluje mistrovství Evropy

Adam Lacko obsadil v domácím závodě mistrovství Evropy tahačů v Mostě druhé a čtvrté místo, dál tak suverénně kraluje průběžnému pořadí seriálu.

Aug 19

Parádní úspěch Kolocové s Kvapilovou. Český pár si zahraje na mistrovství Evropy o medaile