Brzda jménem Mercedes i zdržení v depu. Norrise dělily od velkého triumfu jen vteřiny

Byla to nejdramatičtější zápletka nedělní Velké ceny Španělska formule 1. Jak blízko sahal Lando Norris v McLarenu po druhému triumfu v kariéře?

May 4

Verstappen vyhrál druhý letošní sprint. V Miami ovládl i kvalifikaci na Velkou cenu

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál dnešní sprint v rámci Velké ceny Miami formule 1 a poté i kvalifikaci na nedělní Grand Prix.

Jul 8

Kvalifikaci F1 v Silverstonu vyhrál Verstappen před dvojicí mclarenů

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Max Verstappen z Red Bullu.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 25

Překvapení v Soči. Deštivou kvalifikaci vyhrál Norris v McLarenu, Hamilton byl čtvrtý

Lando Norris v McLarenu senzačně vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Ruska formule 1 a poprvé v kariéře odstartuje do závodu z pole position.

Jun 19

Verstappen v kvalifikaci na Velkou cenu Francie porazil Hamiltona

Max Verstappen vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Francie formule 1. Pro pilota Red Bullu a lídra šampionátu to je letos druhá pole position.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Aug 29

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton. Vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa si pro pole position dojel s náskokem půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Valtterim…

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.