Tour vytasí brutální program. Pogačarovi může mu dojít dech, míní Tesař

Pogačar je hladový i po Giru, Vingegaard může dosáhnout třetího triumfu v. Na otázky k Tour de France, která dnes začíná, odpovídá expert Lubor Tesař.

Jul 16

Patnáctou etapu Tour de France vyhrál Poels, Vingegaard udržel žlutý trikot

Patnáctou etapu cyklistické Tour de France s cílem v Saint-Gervais Mont-Blanc vyhrál Wout Poels.

Jul 15

Alpskou etapu Tour de France přerušil hromadný pád. Muselo se začít znovu

Náročnou 14. etapu cyklistické Tour de France vyhrál v Alpách díky nástupu v závěrečném sjezdu Španěl Carlos Rodríguez před oběma lídry.

Jul 9

Etapu Tour de France s cílem na sopce vyhrál Woods, vedení udržel Vingegaard

Šestatřicetiletý Kanaďan Michael Woods vyhrál 9. etapu Tour de France, která končila na sopce Puy de Dome.

Jul 21

Froome a další dva cyklisté kvůli koronaviru nedokončí Tour de France

Do dnešní 18. etapy nenastoupili kvůli nákaze koronavirem kromě Frooma ani další dva cyklisté Imanol Erviti a Damiano Caruso.

Jul 12

Demonstranti zastavili desátou etapu Tour de France, na pásce vyhrál Dán Cort

Desátá etapa cyklistické Tour de France byla přerušena, několik lidí vniklo na trať.

Jul 5

Lídr Van Aert vyhrál po skvělém úniku čtvrtou etapu Tour de France

Ve žlutém jedoucí Wout van Aert vyhrál čtvrtou etapu Tour de France a upevnil si průběžné vedení. Belgický cyklista rozhodl únikem 10 km před cílem.

Jul 1

Úvodní časovku Tour de France vyhrál Lampaert, obhájce Pogačar byl třetí

Úvodní časovku Tour de France vyhrál překvapivě Belgičan Yves Lampaert a jako první se ve 109. ročníku slavného závodu oblékne do žlutého dresu lídra.

Aug 24

"Počítám, že to bude bolet." Sáblíková si vyzkouší etapu cyklistické Tour de France

Amatérští cyklisté, ale i několik současných či minulých profesionálů dostanou v sobotu šanci vyzkoušet si, jaké je to absolvovat etapu na Tour.

Jul 17

Pogačar obhájí vítězství na Tour de France. Předposlední etapu vyhrál Wout van Aert