Vondroušová - Bouzasová 0:2. Španělka si připisuje nečekané vítězství

Sledovali jsme on-line utkání prvního kola tenisového Wimbledonu mezi obhájkyní titulu Markétou Vondroušovou a Jessicou Bouzasovou ze Španělska.

More from Aktuálně.cz

Nov 2

Vondroušová - Džábirová 0:2. Tunisance vyšla v Mexiku odveta za finále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupiny na tenisovém Turnaji mistryň mezi Markétou Vondroušovou a Uns Džábirovou z Tuniska.

Jul 31

Senzace v Praze. Obhájkyně titulu Bouzková vypadla hned v prvním kole

Tenistka Marie Bouzková nepotvrdila na turnaji v Praze pozici nasazené jedničky. V 1. kole prohrála s Rumunkou Jaqueline Cristianovou 4:6, 6:4, 4:6.

Jul 15

Vondroušová senzačně ovládla Wimbledon. Ve finále porazila nervózní favoritku

Prvotřídní senzace je dokonána. Česká tenistka Markéta Vondroušová z pozice nenasazené hráčky vyhrála Wimbledon.

Jul 15

Vondroušová - Džábirová 2:0. Češka slaví životní titul, finále zvládla ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z finálového utkání ženského tenisového Wimbledonu mezi Markétou Vondroušovou a Uns Džábirovou z Tuniska.

Jul 13

Vondroušová je ve finále Wimbledonu. Přes obrovské nervy zničila ukrajinskou hvězdu

Markéta Vondroušová si zahraje finále Wimbledonu. Česká tenistka v semifinále londýnského grandslamu porazila Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3, 6:3.

Jul 6

Strýcová - Linetteová 1:2. Češka se rozloučila s Wimbledonem po boji ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Strýcovou a Magdou Linetteovou z Polska.