Jonas neměl koule, pálil nováček. A dostal za uši. Tour žije napětím mezi favority

Tour de France se přelila do své druhé poloviny a fanoušky baví vyrovnaný souboj trojice největších favoritů. Nejen cyklistický, ale i slovní.

Jul 7

Šotolinovou etapu Tour de France vyhrál po spurtu uprchlíků Turgis

Francouzský cyklista Anthony Turgis vyhrál ve spurtu skupiny uprchlíků náročnou 9. etapu Tour de France s šotolinovými úseky.

Jul 2

Pogačar se po útoku v první alpské etapě vrátil do vedení na Tour de France

Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál po útoku na Col du Galibier čtvrtou etapu Tour de France a po první horské prověrce se vrátil do žlutého.

Jul 23

Vingegaard obhájil triumf na Tour de France, spurt v Paříži vyhrál Meeus

Dánský cyklista Jonas Vingegaard suverénně obhájil loňský triumf na Tour de France.

Jul 18

Obhájce Jonas Vingegaard suverénně ovládl časovku a na Tour jde do trháku

Obhájce Jonas Vingegaard suverénně ovládl časovku a na cyklistické Tour de France navýšil vedení před Tadejem Pogačarem na minutu a 48 sekund.

Jul 16

Patnáctou etapu Tour de France vyhrál Poels, Vingegaard udržel žlutý trikot

Patnáctou etapu cyklistické Tour de France s cílem v Saint-Gervais Mont-Blanc vyhrál Wout Poels.

Jul 9

Etapu Tour de France s cílem na sopce vyhrál Woods, vedení udržel Vingegaard

Šestatřicetiletý Kanaďan Michael Woods vyhrál 9. etapu Tour de France, která končila na sopce Puy de Dome.

Jul 24

Průjezd kolem památek a ťuknutí šampaňským. Vingegaard ovládl Tour de France

Dánský cyklista Jonas Vingegaard vyhrál 109. ročník Tour de France. V poslední 21. etapě dojel v pelotonu, sprint v Paříži ovládl Jasper Philipsen.