Bezzubá Slavia nudila a ztratila. Zápas v Hradci Králové měl bizarní závěr

Fotbalisté Slavie vstoupili do nové ligové sezony překvapivou remízou 0:0 na Slovácku, k výhře jim nepomohlo ani nasazení 10 reprezentantů z Eura.

Jul 27

Fotbalisté Slavie porazili Budějovice 4:0 a poprvé v ligové sezoně vyhráli

Trenér Pražanů Jindřich Trpišovský udělal oproti zápasu v Uherském Hradišti tři změny v základní sestavě. Místo zraněného Vlčka, Juráska a Chytila od začátku nastoupili Diuof, Schranz a Fila.

Jul 21

Jul 21

Slovácko - Slavia 0:0. Pražský favorit ztrácí body hned na úvod ligy

Sledovali jste on-line přenos z prvního kola fotbalové Chance Ligy mezi Slováckem a Slavií Praha.

Dec 6

Hradec Králové - Slavia 0:2. Sešívaní pálili šance, rozhodli až v prodloužení

Sledovali jste on-line přenos z osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu mezi Hradcem Králové a Slavií Praha.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Jul 22

Slavia - Hradec Králové 2:0. Sešívaní v pohodě dokráčeli k úvodní výhře v sezóně

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Hradcem Králové.

Feb 18

Hradec Králové - Sparta 0:2. Dva údery proti deseti, Letenští poskočili do čela ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání 24. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Hradcem Králové a Spartou Praha.