Šafářová návrat k trofeji nedotáhla, v Praze vyhrály favoritky Krejčíková a Siniaková

Vítězky ještě dnes odcestují do Paříže, kde budou od soboty obhajovat tři roky starý triumf z Tokia.

May 10

Úspěšný pár opět spolu. Siniaková a Krejčíková budou v Paříží obhajovat zlato

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková budou obhajovat na OH v Paříži deblové zlato z Tokia, i když po minulé sezoně přestaly hrát spolu.

Nov 12

Kanaďanky slaví historický triumf. Poprvé ovládly Pohár Billie Jean Kingové

Kanadské tenistky poprvé ovládly Pohár Billie Jean Kingové. O jejich vítězství 2:0 nad Itálií ve finále v Seville rozhodla Leylah Fernandezová.

Nov 10

Vzhůru do semifinále. Češky v Poháru Billie Jean Kingové otočily proti Američankám

České tenistky porazily v Poháru B. J. Kingové USA 2:1 a postoupily do semifinále. Rozhodující bod získaly ve čtyřhře Krejčíková a Siniaková.

Nov 10

Billie Jean King Cup: Klíčová čtyřhra poslala Češky do semifinále

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupiny finálového turnaje Billie Jean King Cupu mezi páry Krejčíková/Siniaková a Collinsová/Townsendová.

Oct 10

V týmu pro Pohár BJ Kingové jsou Krejčíková, Plíšková, Siniaková a Vondroušová

Barbora Krejčíková, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková a Markéta Vondroušová se zúčastní v listopadu turnaje o Pohár Billie Jean Kingové.

Jul 21

Krejčíková ani Siniaková si o finále v Hamburku nezahrají. Končí i Lehečka

Barbora Krejčíková po výkonu plném chyb podlehla ve čtvrtfinále antukového turnaje v Hamburku 1:6, 3:6 Rusce Anastasii Potapovové.