Krejčíková - Wang 2:0. Česká tenistka nezaváhala ani ve druhém setu

Sledovali jsme on-line utkání druhého kola olympijského turnaje tenistek mezi Barborou Krejčíková a Sin-jü Wang z Číny.

Aug 31

Česká superjízda! Macháč a Muchová skvělými výkony prosvištěli do osmifinále

Karolína Muchová porazila Anastasiu Potapovovou 6:4, 6:2, Tomáš Macháč zdolal 6:3, 6:1, 6:2 Davida Goffina.

Jul 31

Macháč s Pavláskem jsou blízko medaile, Češky vyřídily Američanky. Krejčíková končí

Barbora Krejčíková sice ve dvouhře vypadla, ale všechny čtyři české deblové páry mohou v Paříži nadále snít o medaili. Dva jsou už v semifinále.

Jul 28

Krejčíková, Macháč i Menšík postupují, Nosková, Muchová a Siniaková ve dvouhře končí

Barbora Krejčíková zvládla téměř tříhodinovou bitvu prvního kola olympijské dvouhry a porazila Španělku Saru Sorribesovou 4:6, 6:0 a 7:6.

Jul 28

Muchová - Fernandezová 1:2. Česká tenisová naděje končí hned v prvním kole

Sledovali jsme on-line utkání prvního kola olympijského turnaje tenistek v Paříži mezi Karolínou Muchovou a Leylah Fernandezovou z Kanady.

Feb 16

Zranění dál drtí české tenistky. V Dubaji nebude startovat Krejčíková ani Muchová

Barbora Krejčíková kvůli zranění zad nebude startovat ani na turnaji v Dubaji, kde loni získala titul.

Sep 3

Muchová - Wang Sin-jü 2:1. Češka poprvé v kariéře postoupila do čtvrtfinále US Open

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále ženského tenisového US Open mezi Karolínou Muchovou a Wang Sin-jü z Číny.

Aug 11

Černý den českých tenistek v Montrealu. Vypadly Vondroušová, Muchová i Bouzková

Markéta Vondroušová, Karolína Muchová i Marie Bouzková skončily na tenisovém turnaji v Montrealu v osmifinále. Petra Kvitová po dešti zápas nestihla.

May 31

Českou smůlu prorazila Muchová, v Paříži si zahraje ve třetím kole

Markéta Vondroušová vypadla na grandslamovém Roland Garros v druhém kole. S nasazenou devítkou Darjou Kasatkinovou z Ruska prohrála 3:6, 4:6.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Sep 28

Češky v Tallinnu září, Krejčíková i Muchová jsou ve čtvrtfinále. Vypadla jen Nosková

Muchová, jež letos kvůli zdravotním problémům odehrála jen osm turnajů a na třech z nich skončila skrečí, je v sezoně mezi posledními osmy poprvé.